2737
2739
منم گرمای بدنم تغییر کرده تو این سه چهار روز...اخه میگن وقتی اقدام به بارداری میکنید بدن علایم بدن تغییر میکنه...البته من الان ماهه دومه اقداممه...ماهه پیش علایمی نداشتم همون علایمه پری بود ولی الان گرمای بدنم زیاد شده...رگ های سینمم که هاله ی سبز رنگش معلومه...ترشحاتتم تو روز تخمک گذاری داشتم اما قطع نشده همچنان هس...الان 9 روز از تخمک گذاریم میگذره اما هنوز گا6ی ترشحاتم زیاد میاد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس ایشالا که بارداری ....منم چند روز کف دستام به شدت داغ بود ولی از زمان پری که گذشت حرارت بدنم تعدیل شد انگار
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
من کفه دستم نه...کل بدنم از تو داغه گرما تا میاد رو پوستم سرد میشه....هی میرم جلو اینه سینه هامو میبینم میگم شاید توهمه اما رگام سبزیش میزنه چشو...ولی یکم از درد سینم کم شده نسبت به دیروز
2731
2738
عزیزم فکر کنم آزمایش یکی دوروز قبل از پری هم نشون بده ولی به نظرم الان خودتو به کاری مشغول کن و بذار زمان پری اگه پری نشدی اونموقع بیبی چک بذار مثبت شد آزمایش بده اینجوری ارامش بیشتری هم داری من وقتی بیبی چکم مثبت شد با خیال راحت و بدون استرس رفتم آزمایشگاه ...به خودت استرس نده و اگه دلت میگه حامله ای پس شک نکن... من چند ماه پیش بیبی چک گرفتم ولی توی این چند ماه ازش استفاده نکردم اما اینبار یه حس قوی تو وجودم بود که باعث شد ازش استفاده کنم ....فقط آروم باش
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
امیدوارم بتونم اروم باشم

اخرش باردار بودی یانه

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      

سلام دوستان من ۲۷ وقت پریودم بود و هنوز نشدم روز ۵ دی بی بی چک زدم که منفی بود 

۳ ؛ ۴ روزه که علائم پریود دارم هم کمر درد شدید هم زیر دلم به شدت درد میکنه اما پریود نمیشم . 

با امروز میشه ۱۴ روز که پریودم عقب افتاده و امروز متوجه شدم که رگ های سبز روی سینم از زیر پوستم معلومه و یکمی نوک سینم درد میکنه 

از ۱۶ مهر اقدام به بارداری کردم 

امکان داره که باردار باشم ؟؟؟

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن💔 حتی اگر شده یه صلوات 😢
من دو روز از موعدم گذشته چند روزه رگای روی سینه ام پررنگ و برجسته شده,ولی امروز بیبیم منفی بود 

سلام عزیزم همون دوره باردارشدی؟

هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس میکشم من آن شانه هایت را می خواهم که تکیه گاهم بود(روحت شاد پدر مهربانم)برای شادی روح بابای خوبم صلوات
2706