2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فردا قراره چکاب کامل برم به دکترم گفتم یه از بتا هم بنویسه...جهت اطمینان...یعنی سه روز مونده به پری نشون میده؟ از اورژانسی نشون نداد...امکلن داده این از نشون بده؟میگن حساسیت این از زیاده
2714
من که تو پری هام هم سینه هام کمی دردناک میشد اما تو باردای بدتر شد البته نه از همون اول،کم کم دردش بیشتر شد،اونم نوکش،هم برجسته شده هم به شدت درد میکنه،الان جوری شده که حوله یا لباس بهش بخوره ته دلم خالی میشه،ضمن اینکه برای من تازه داره سیاه میشه نوک و هاله و رگها هم تازه کمی معلوم میشه،تو ماه چهار هستم
باردار باشی خودت میفهمی به نظر من .....ادم خیلی راحت تغییرات بدنش رو حس میکنه ....من سینه هام فقط یه کم درد داشت اما گاهی در حد چند ثانیه سوزش عجیبی توش حس میکردم انگار یه سوزن داخلش فرو میکردن و اینکه دونه های سر سینه م بزرگتر شده بود همین باعث شد به بارداری شک کنم چون هیچوقت این حسها رو نداشتم و به لطف خدا باردار بودم الان تازه داره سینه هام بزرگ میشه و نوکشم اصلا درد نداره و کاملا نرمه فقط دست میکشم بهش یه جوری میشم
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
2706