2733
2734
عنوان

بارداری

90 بازدید | 4 پست

سلام خانوما دکتر برام سونوی۲۸هفته نوشته امروز و فردا میخاستم برم اما خب بارش برف شدید و یخبندان میترسم لیز بخورم چیزی بشه خیلی میترسم الآنم ۲۸هفته و ۵روزم به نظرتون بزارم هفته دیگه انجام بدم اشکال نداره دیر نشه 

عزیزان میشه بپرسم شما بار چندم باردار شدین؟؟من اولین اقدامم بود امروز پری شدم حالم بده خیلی

من همانم که خود قاتل و خود مقتولم؛                                    من همان مسئله ی ساده ولی مجهولم :)🍃💫
عزیزان میشه بپرسم شما بار چندم باردار شدین؟؟من اولین اقدامم بود امروز پری شدم حالم بده خیلی

اول بگم برای بارداری اولم پنج ماه اقدام کردیم نشد با آمپول نزدیکی کردیم شد،برای بارداری دومم سه ماه اقدام کردیم بعد شد اما خب زمان تخمک گذاری نزدیکی نکردیم روز دوازدهم کردیم اما برای بارداری سوم دقیقا زمان تخمک گذاری کردیم و ماه دوم جواب داد خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول بگم برای بارداری اولم پنج ماه اقدام کردیم نشد با آمپول نزدیکی کردیم شد،برای بارداری دومم سه ماه ...

منم روزهای تخمک گذاری رو در نظر گرفتم و یک شب در میون اقدام‌کردم اما خبری نشد

من همانم که خود قاتل و خود مقتولم؛                                    من همان مسئله ی ساده ولی مجهولم :)🍃💫
2731