2737
2734
عنوان

عملل دماااغ منو روشن كنيد

229 بازدید | 43 پست

بالاخره اين عمل بيني خوبه يانه؟؟ازيه طرف هركي عمل ميكنه قيافش از اين رو به اون رو ميشه از طرف ديگه اينجا خيليا گلايه كردن راستش خودمم فك ميكنما هيچي دماغ خود ادم نميشه اما اخه خوشگلم ميشن منم خيلي دوس دارم عمل كنم اما تو دوراهيم خروپف اينااااهم داره؟؟تو فاميل ما دونفر عمل كردن خيلي بد خروپف ميكنن از عمله ايا؟؟من طبيعي دوس دارم به پره هام دست نزنه فقط يكم خوش فرمش كنه توروخدا هركي تجربه خوب وبد داره بگه

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃

من کنار یکیشون نشستم نفس عادیش صدا میداد 😐

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

من خروپف اینا ندارم و از عملم راضیم 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بینی م رو دو سال پیش عمل کردم. نه فقط چند روز اول عمل تا گچ و اینا روبردارن چون نمی تونی نفس بکشی مانع هست خر و پف می کنی. بعد اینکه منم خیلی ها رو دیدم که چون بعد از عمل تنفس براشون مشکل شده خر و پف می کنن ولی من بعد از عمل خداروشکر تنفسم خوب بوده بستگی به دکترت و کارش داره که بعد برات مشکل ساز نشه

دوتا خواهر شوهرم عمل کردن باعث شدن منصرف بشم برای همیشه 

هیییییییییس ایرانی‌ها  فریاد نمیزنند...  🖤           شش تا کاربریمو بخاطر حرفای حق از دست دادم        پاش بیفته بازم سکوت نمیکنم...😏.            .   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی شوهرم و دخترم وخونه دار شدنم یه دونه صلوات مهمونم میکنی خیر ببینید انشالله😘❤️🤲🏻 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤️🙏🏻
2738
ببین من دماغم واقعا بد بود با این که تنفسم بد شده شبها اذیت میشم براذخواب ولی برگردم عقب بازهم عمل م ...

نميتوني نفس بكشي خوب؟؟

يه دختر كه فقط اومده اينجا درد ودل كنه همين بدون هيچ دروغي زندگي زيباست امّاعادلانه نيست🙃
طبيعيه؟

نه طبیعی نه نیمه فانتزی   ی چیزی بین این دوتا

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

من انحراف بینی دارم تنفس مو مختل کرده برای زیبایی ام لازم دارم صد در صد انجام میدم ولی شنیدم برای اینکه به مشکل نخوری پیش متخصص گوش و حلق و بینی عمل کنی بهتره

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
من بینی م رو دو سال پیش عمل کردم. نه فقط چند روز اول عمل تا گچ و اینا روبردارن چون نمی تونی نفس بکشی ...

اخه معلوم نيس كدوم دكترخوبه

نه طبیعی نه نیمه فانتزی   ی چیزی بین این دوتا

پس خوش فرم ميشه كه احساس ميكنم بعضيا خيلي يه شكل عمل ميكنن

2706