2737
2739
الماس جون عکسه خودته ؟؟ فاطی جون شوهر از لحاظ رابطه چطوره باهات ؟؟ من وقتی میرم خونه مادرشوهر اصلا یه ادمه دیگه میشم . خنده و شوخی تعطیل . فقط کنی البته کمک در حدی که نگن تنبله ، از خانوادم رابطم با شوهرم برنامه هامون جاهایی که رفتیم و میخوایم بریم اصلا نمیگم .
عشقم نفسم جیگرم دخترم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب خدا رو شکر . این خیلی میتونه روش تاثیر بذار . یعنی بزرگترین سیاست . حسابی بهش گرمی بده قطره گل سرخ هم میگن خوبه . بریز تو چایی بهش بده. اونطوری اگه حرفات منطقی باشه هم جذبت میشه هم بیشتر طرفه تو رو میگیره . زندگی روی این مورد میچرخه . زیاد هم بهش در مورد کار مادر و خواهرش چیزی نگو . بیخیال . مهم اینه که فهمید . ان شااله موفق باشی عزیزم .
عشقم نفسم جیگرم دخترم
2728
2740
فاطی جون این دفعه خواهرشوهرت باهات بد رفتار کرد. صداشو پر کن بده دست شوهرش. ب شوهرش بگو زنتو جمع کن تو زندگی مردم سرک نکشه و جنگ و جنجال راه نندازه.
دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش