2737
2739
عنوان

بچه ها عروسی ی فامیل دور کدوم بهتره + 📷 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی با احترام هیچکدوم خوب نیست نپوشی اینارو

چه مدلی پیشنهاد میری

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔

کت و شلوار بپوشید شیک تره

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2731
پس اون تماشاچیایی که روی صندلی تکون نمیخورن شما ندارین ؟ 🤗🤗

ن اونام همه لباس مجلسی میپووشن یا شومیز شلوار یا ی لباس ساده تر ولی مانتو ندیدم

وقتی انگیزه ای برای ادامه‌ این زندگی نداشتی، به نسخه‌های دیگه ای از خودت در آینده فکر کن و به اونها فرصت زیستن بده 🤍
2740

اکثرا گفتین کت و شلوار بپوشم بنظرتون تکراری نیست؟

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔

ما ب اینا قبلنا میگفتیم شومیز.برا تو خونه استفاده میشد. ازکی تبدیل ب بیرونی و جالبتر مانتو شد ک من جا موندم!!! ولی خدایی مانتو نیستا اینا.حالا هرچیزی جز مانتو میشه اسمشو گذاش

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
من خودم چون علاقه به پیرهن و لباسای دیگه ندارم کلا کت و شلوار میپوشم تو عروسیا  😅

من تو عروسیای نزدیک پیرهن بلند میپوشم 

ولی اگه دور باشه کت و شلوار 

من به تو مومنم که میفهمی ....عشق من من از خدا بزرگتر است 
ن اونام همه لباس مجلسی میپووشن یا شومیز شلوار یا ی لباس ساده تر ولی مانتو ندیدم

منظورم از مانتو همون شومیز بود😄

2706