2737
2739
عنوان

بچه ها عروسی ی فامیل دور کدوم بهتره + 📷 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 79 پست
درک نمیکنم چرا آدم باید کسیو که باهاش راحت نیست رو تو بهترین روز زندگیش شریک کنه

وای خدا مارو ببینی چی میگی🤣 همه رو باید دعوت کنیم وگرنه ناراحت میشن🥴 واقعا بعضی ها رو تو عروسی ها مون میبینم عمرا نمیتونم نسبتش رو با خودم تشخیص بدم فقط میدونم فامیل خیلیییییییییی دورمونه🤕🤣

ان چیزی که شما را نکُشد مطمئنا قوی ترتان خواهد کرد🙃🤘🏻🍃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب کت شلوار بهتره ولی اگه اصلا وسط نمیری اولی هم خوبه. 

نه گفتم ک خیبی دوره من فقط میرم چون حوصله ندارم بابام اینا گیر بدن بهم وگرنه نمیرفتم

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔
اگ هم ایده ای دارین بگین😍

کت شلوار بگیر

اینا اصن مجلسی نیس 

انگار مناسبه رفتن تا سر کوچه اس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
نه آخه نزدیک نیس باهاشون صمیمی نیستیم ک براشون لباس بپوشم

شما با پوشیدن لباس مناسب در وهله اول به خودتون احترام میزارید

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
من از این لباسای مخملم خوشم میاد نمیدونم پسندت باشه یا نه

من اسپورت میپوشم 

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔

اینا خیلی بدن حتی برا خیابون مخصوصا دومی افتضاج

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
وای خدا مارو ببینی چی میگی🤣 همه رو باید دعوت کنیم وگرنه ناراحت میشن🥴 واقعا بعضی ها رو تو عروسی ها ...

ما خودمونم تقریبا همینیم مثلا عروسی خواهرم اصل درک نمیکردم چرا نوه عموی بابام دعوت باشه

واستا یه سرچ بزنم ببینم چیزی پیدا میشه چندسالته گلم؟

۲۵

2706