2752
2734
عنوان

بچه ها عروسی ی فامیل دور کدوم بهتره + 📷 📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 79 پست
ببخشیدعزیزم هیچکدوم

خب اگ ایده ای داری بده

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔
با این که مانتو پوشیدن تو عروسی برام خیلی عجیبه ولی اینا حتی مجلسی هم نیستن 

منم همینطورتاحالانه دیده بودم نه شنیده بودم

آدم های تمام شده رادیگرازنوشروع نکنید....نه آنهامثل قبل خواهندبود.....ونه تو.....ونه حتی رابطه هایتان........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره مگه چیه؟ ماهم میپوشیم

خوب ما نمیپوشیم 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

اینایی که تو عروسیا مانتو ندیدن و متعجبن ، احتمالا آدمهای مذهبی و محجبه ندارن تو فامیل.

بعدم تو عروسیای ما ، کلی همسایه و اشنا دعوتند که خیلیاشون حتی چادر هم بر سر دارند . 

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
عجیب نیست، اعتقادتونه 🌺 تو فامیلای ما هم از چادری هست تا آزاد تو عروسیا ❤

دقیقا مثل ما .

کسی کاری نداره کی چی مپوشه و همه جوونا کنار هم میشینیم و صمیمی هستم .

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️ ️
اینایی که تو عروسیا مانتو ندیدن و متعجبن ، احتمالا آدمهای مذهبی و محجبه ندارن تو فامیل. بعدم تو عرو ...

برعکس کل فامیل طرف مادرم همشون مذهبی شدیدهستن ولی توی عروسی هاحتی دوربهترین لباس هارومیپوشن وکلی به خودشون میرسن انگاررفتی سالن مد، تازه عروسی های مازیر۹۰۰نفرنیست ولی تاحالاچادری یامانتویی ندیدم توی مجلس

آدم های تمام شده رادیگرازنوشروع نکنید....نه آنهامثل قبل خواهندبود.....ونه تو.....ونه حتی رابطه هایتان........
درک نمیکنم چرا آدم باید کسیو که باهاش راحت نیست رو تو بهترین روز زندگیش شریک کنه

من با هیچکس جز خانوادم راحت نیستم پس باید عروسی پنج نفره بگیرم 😂خب هر کی فامیل دور و نزدیک داره دوستا پدر دوستهای مادر .

من با هیچکس جز خانوادم راحت نیستم پس باید عروسی پنج نفره بگیرم 😂خب هر کی فامیل دور و نزدیک داره دوس ...

🤣🤣🤣🤣 خدا نکشتت . خیلی خندیدم دختر

مواظب گفتارت باش مبادا دلی را بشکنی و تاوانش را بدهی
مختلطین یا جدا جدا ...؟۹۹ درصد عروسیای ما مختلطه 😅

خخخ نه بابامیگم طرف مامانم خیلی مذهبین جداست 

ولی بازطرف پدرم مختلطه😂همه آزادن کلا

ازهردونوع داریم

2706