2737
2739
عنوان

دو روزه دنیا رو سرم خراب شده

339 بازدید | 10 پست

مامانم مشکوک به سرطان چون صداش تغییر کرده 

دیروزم فهمیدم داداشم چند درصد از ریه شو از دست داده و خون بالا میاره 

توروخدا براشون دعا کنین من جز مامانم کیو دارم😭

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

وای خدا قلبم در ‌گرفت

خدا همه بیماران رو شفا بده

الهی آمین

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم با تغییر صدا که مشکوک نمیشه انشالله چیزی نیست نگران نباشید

انشاالله

اگه برای سلامتی دخترم صلوات فرستادی امیدوارم خدا غم از دلت برداره و غرق در شادی بشی(با آی وی اف مامان شدم🥰)نی نی یار با حرف حق مشکل داری؟!😏از سال ۹۲اینجام و‌هزار باری مورد عنایت نی نی یار قرار گرفتم😒اگه یه جا باهات بحثم شده یه تاپیک دیگه دارم رو کامنتت نظر میدم بدون اصلا به نام کاربریت توجه نکردم والا برام اهمیتی نداری🥴❌لطفا آقایون و افراد زیر ۱۸سال منو ریپلای نکنن ممنون❌وزن فعلی ۸۶/۲۰۰      هدف اول ۸۰      هدف دوم ۷۶   هدف سوم ۷۲  هدف چهارم ۶۸  حذف

عزیزم انشاءالله که این بیماری که گفتی نیست. نترس.‌ آزمایشات تکمیلی رو انجام بدید تا خیالتون راحت بشه. چند وقت پیش مادرشوهر منم مشکوک به سرطان خون بود کلی آزمایش و چکاب ، آخرش گفتن نه نیست.

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
2738
عزیزم زیادی بزرگش نکردی؟

کاشکی اینجوری بود کاشکی

عزیزم انشاءالله که این بیماری که گفتی نیست. نترس.‌ آزمایشات تکمیلی رو انجام بدید تا خیالتون راحت بشه ...

الهی شکر 

برای ماهم دعا کن داغونم

الهی شکر  برای ماهم دعا کن داغونم

عزیزم دعا میکنم که خدا با خبر سلامتی مادرت، دلتو شاد کنه. مراقب خودت و مادرت باش و پیگیری کن که انشاءالله چیزی نیست

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.