2733
2734
عنوان

روانی شدم

100 بازدید | 20 پست

سلام دوستان، نامزدم شغلش اداریه خونوادش شهردیگه هستن. نزدیک۱ماه بعدازظهرا میومدخونمون شبم میموند باهم میخاببدیم صبح میرفت سرکار. خونشونم رفتنی باهم میرفتیم. ولی من فردا کلاس دارم امروز تنهایی میخاد بره خونشون کارداره ازصبح دارم گریه میکنم بیقراری میکنم بهونه میکنم.دلتنگشم ولی شنبه میاد

باقلب مهربونتون دعاکنیدبرف نیاد. چیکارکنم از دلتنگی؟ خیلی وابستم هیچی نخوردم همش یاد کاراش میفتم

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.

وای عزیزم چقد وابسته 

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑تازه اول راهی

میخوام اینو بدونی که؛ اشکالی نداره اگه هنوز به جایی که میخوای باشی نرسیدی. هر چیز خوبی تو زندگی هزینه داره و زمان میبره تا بدست بیاد. پس خودتو با دیگران مقایسه نکن چون شرایط و زمان آدم ها با هم فرق داره. صبور باش و به تلاش و امید ادامه بده، نوبت تو هم میشه :))💙🦋
2731
2740
دارم دیوونه میشم خواهری. بعدازیک ماه تازه دو روز میخام ازش دوربشم

من ۱ سال و ۳ ماهه عقدم همسرم رو هفته ای بار می‌بینم 

الان فردا به امید خدا میریم مسافرت ی هفته بیشتر وقت باهم بودنمونه

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
من ۱ سال و ۳ ماهه عقدم همسرم رو هفته ای بار می‌بینم  الان فردا به امید خدا میریم مسافرت ی هفته ...

هفته ای یه بار خب بقیه روزا دلتنگش نمیشی؟ بیقراری نمیکنی؟ 

منظورتون چیه

یعنی هنوز چون اول رابطتونه هنوز خیلی با چالش ها و مشکلات و اختلافات مواجه نشدین 

بعدها شاید گاهی احساس کنین که نیاز دارین ساعت ای بدون همسرتون باشین 

هفته ای یه بار خب بقیه روزا دلتنگش نمیشی؟ بیقراری نمیکنی؟ 

چرا عزیزم معلومه هم من هم اون 

ولی ی نصیحت بیش از حد خودت رو وابسته نکن زندکی مشترک درسته دو نفره هست ولی اون دو نفر هم هر کدوم باید ی شخصیت مستقل داشته باشن که گاهی بدون هم هم بتونن زندگی کنن و از پس خودشون بر بیان 

هیچ چیزی بیش از حدش خوب نیست 

یعنی هنوز چون اول رابطتونه هنوز خیلی با چالش ها و مشکلات و اختلافات مواجه نشدین  بعدها شاید گا ...

خیلی برام سخت مبگذره. بنظرتون بعدیه ماه ۲روز بدون من میخاد بره دارم زیاده روی میکنم؟ 

خیلی برام سخت مبگذره. بنظرتون بعدیه ماه ۲روز بدون من میخاد بره دارم زیاده روی میکنم؟ 

قطعا داری زیاده روی میکنی قشنگم

چرا عزیزم معلومه هم من هم اون  ولی ی نصیحت بیش از حد خودت رو وابسته نکن زندکی مشترک درسته دو ن ...

ممنون عزیزم آروم شدم کمی