2733
2739
عنوان

روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 20 پست
ممنون عزیزم آروم شدم کمی

اینم بدون گاهی باید فاصله باشه 

نزدیکی بیش از باعث میشه آدم تار ببینه 

گاهی بین خودت و همسرت ی فاصله هایی بزار شاید نیاز داشته باشین فکر کنین تنها قدم بزنین 

بقیه وقت هایی که پوششی بهش محبت کن و عشق بورز 

هر چیزی بیش از حدش آزار دهنده هست 

گاهی بزار دلش برات تنگ بشه همیشه تو دسترس اش نباش

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طوری شده که افسرده شدم کاری نمیتونم بکنم بدون اون

خب خودت ببین چقد بده؟ 

بنظرت این درسته واقعا؟

تو باید ی شخصیت مستقل و قوی جدا از همسرت داشته باشی 

دنیا که به آخر نرسیده زندکی در جریانه 

کاراتو انجام بده درس بخون فیلم ببین آشپزی کن ی روز عادی رو بگذرون 

ی بار انجامش بده یا ببینی که میتونی 

این ضعف اصلا خوب نیست چون زندگی همیشه اون چیزی نیست که ما میخوایم

میشه برای شفای پدرم و مادرم و سلامتیشون دعا کنین لطفا  برای سلامتی و خوش قدمی نی نی توراهیم هم دعا کنین برام دعا کنین زندگی خودم و خانوادم به آرامش برسه 
منظورتون چیه

میگم کم کم عادت میکنی

میخوام اینو بدونی که؛ اشکالی نداره اگه هنوز به جایی که میخوای باشی نرسیدی. هر چیز خوبی تو زندگی هزینه داره و زمان میبره تا بدست بیاد. پس خودتو با دیگران مقایسه نکن چون شرایط و زمان آدم ها با هم فرق داره. صبور باش و به تلاش و امید ادامه بده، نوبت تو هم میشه :))💙🦋
2731
خب خودت ببین چقد بده؟  بنظرت این درسته واقعا؟ تو باید ی شخصیت مستقل و قوی جدا از همسرت داشته ...

چقدرحرفاتون قشنگه

میشه لطفا برای رسیدن به خواسته هام برام صلوات بفرستید؟اجرتون باشهدا.
چقدرحرفاتون قشنگه