2737
2739

اولین شبه ک بعد ۷ ماه زندگی مشترک تنها میخوابم 

شوهرم رفته پیش پدربزرگش بیمارستان اخه سکته کرده

حالم اصن خوب نیس بدترین پریود عمرمو دارم تحمل میکنم اما تنهام به مواظبتاش بدجور نیازمندم 

صبح نوبت دکتر دارم و تنهام 

فردا شب برمیگرده 

ولی امشبو چجوری سحر کنم خیلی وابستشم 

فک کنم تا صب بیدار بمونم...💔

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂

اووو چقد وابسته ایی

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
چقدر لوووس باورم نمیشه

لوسم واسه خودمم وارد نشو با تشکر

عضو کوچولوی نی سایتم:) خیلی وقته خواننده خاموش بودم🙂عاشق گل رز سفید🥺متاهل💍میشه یه صلوات به نیت براورده شدن آرزوهام مهمونم کنی؟🙂
😑الان اون عین خیالش نیستا غمباد گرفتی بگیر بخواب دختر

۵ دقیقه ای ی بار زنگ میزنه ولی بازم حالم بده خوابم نمیبره

به خاطر پریودی حساس شدی دلت بهونه میگیره عزیزم،حالت بهتر شه می بینی واقعا یه شب چیزی نیس،تلفن کن بهش ...

اره پریودی بدی دارم حس میکنم میمیرم این دفعه تموم تنم درده الان بدجور بهش احتیاج دارم

2706