2752
2734
خوب بوده زایمان دومت بوده انقدر بی تجربه بودی

زایمان اولم خیلی سخت بودوتوبهترین بیمارستان شهرمون زایمان کردم دکترخصوصی داشتم ولی بیشتراززایمان ازکادراین بیمارستان میترسیدم خیلیاسالم رفتن جنازشون بیرون اومده همون روزم همون دانشجوهاباخودشون صحبت میکردن گفتن چندنفربااسلحه دم درزایشگاهن ک زنوبچموکشتین

مگه مادرشوهرت پول بیمارستان و میداد که انقد جوش میزد عجب ادمایی پیدا میشن ها نمیگفت اگه بلایی سر عروسم یا نوه ام بیاد اونوقت پول به چه دردم میخوره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بودم با اين رفتار گندش همون موقع دعوا وقطع رابطه میکردمم اخه چرا ببخشید ببخشید اینقد توسرخوری دخترررر؟؟؟؟؟ ادم اینقد ساده؟؟؟

بعد چرا مادرت نبود این عفریته چرا اومد پیشت

I'll have a hard days but let we just do it.
2731
من بودم با اين رفتار گندش همون موقع دعوا وقطع رابطه میکردمم اخه چرا ببخشید ببخشید اینقد توسرخوری دخت ...

مادرم شهرستان بود..مادرشوهرم اگه چیزی میگفتم بامن مگه کلی دعوامیکردمن کلاتوترس بودم فقط سعی میکردم زودزمان بگذره برم خونه

ببخشید ولی از خودت که اختیار داشتی نمیرفتی یه آژانس میگرفتی میرفتی بیمارستانی که دوس داشتی یه تیکه ط ...

من خیلی ترسیده بودم کیسه ابم پاره شده بودواصلا راه فراری نداشتم خواهرشوهرمم ازهمون اول ب مادرش میگفت ببریمش بیمارستان ولی مادرش اصلا گوش نمیداد

مادرم شهرستان بود..مادرشوهرم اگه چیزی میگفتم بامن مگه کلی دعوامیکردمن کلاتوترس بودم فقط سعی میکردم ز ...

دعوا بکنه، بهتر بود بچت چیزیش بشه یا تو شکمت چیزی بمونه؟ اگه پیرزنه نمیگف برید بیمارستان چی؟

الان قطع رابطه ای؟

I'll have a hard days but let we just do it.
آخه شوهرت کجا بود یعنی نیومد

شوهرم سرکاربودمادرشوهرمم اصلابهش نگفته بود جلواون میگفت من همینجام اگه دردش زیادبشه میبرمش بیمارستان نبی اکرم (بهترین بیمارستان شهرمون)