2733
2734

من تو سيكل پانكچرم (تخمك كشى)

ديروز سونوى فوليكول داشتم رفتم دكتر كلى اميد تو دلم بود چون پلى كيستيك هستم ذخيره ى تخمدانم بالاس و هميشه كلى فوليكول ريز دارم كه با دارو بايد تحريك شن و رشد كنند

كلى هزينه كردم دارو و آمپول مصرف كردم، كلى عوارض روم داشت داروها، ديروز روز دهم سيكلم رفتم دكتر كلا ٧ تا فوليكول برام تشكيل شده بود اونم تو سايزاى كوچيك خود دكترم تعجب كرد، گفت بانكچرت كنسله به درد نميخورن اين فوليكولا

نميدونيد چقدر حالم بد شد گف حالا فردا يعنى امروز بيا اگر يكم ديگه رشد كرده بودن ببينم ميتونم براى آى يو آيى چيزى كنم

تورو خدا برام دعا كنيد خيلى دل شكسته و بيقرارم🥺

دعا كنيد مادر بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله بزودی مادر بشی 

صدات کنیم مامان کوچولو🥺

اگه دیگه هیچوقت روبه‌راه نشدیم چی؟اگه هواش از سرمون نیفتاد،اسمشو گذاشتیم رو بچه‌مون و با هربار صدا کردنش صدبار مردیم چی؟اگه لبامون لبای هرکی جز اونو پس زد چی؟اگه موهامون دستای هرکی جز اونو رد کرد چی؟اگه تا آخر عمر هیشکی مثل اون قشنگ صدامون نکرد چی؟اگه دیگه هیشکی مثل اون نگامون نکرد چی؟! اگه شب تولدش انقدر بغض کردیم که از چشمامون غم بارید چی؟اگه شب عروسیمون آهنگی که واسمون می خوند پخش شد و پاهامون سست شد چی؟!اگه رفتیم پاتوق همیشگی‌مون، با دلبر جدیدش دیدیمش و رنگ از رخمون پرید چی؟اگه انقدر اون لباس سفید نرمه که از حراجی های بغل پارک لاله واسمون خریدو پوشیدیم که پوسید چی؟اگه عطرش از لباسی که جاگذاشته پرید و بوی تنشو یادمون رفت چی؟اگه یهو زد به سرمون رفتیم عکس چشماشو خالکوبی کردیم رو مچ دستمون بعد هی زل زدیم بهش گفتیم: "خیلی میخوایمت دلبر" چی؟اگه دیگه قرص آبی‌ها هم صورت قشنگشو از جلو چشمامون نبرد و همه‌جا دیدیمش چی؟اگه تا آخر عمرمون دیوونه‌ش موندیم چی؟؟؟  
2731

منم تنبلی تخمدان دارم

مجردم ولی

انشالله که دامنت سبز بشه

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2738
تازه دنبال دکتر بودم که برم باهاش صحبت کنم هنوز اقدامی انجام ندادم عزیزم حرفای شمارو خوندم کلا نا ام ...

نا اميد چرا عزيزم

بدن با بدن فرق داره

طرف با ذخيره تخمدان خيلى پايين دو برابر من براش فوليكول تشكيل ميشه

توكلت به خدا

2706