2733
2739
عنوان

اخراج شدم

651 بازدید | 25 پست

از مدرسه ميخوان شوتم كنن بيرون سال اخرمه

بدون مدرك ميشم؟اخه ميگن جايي اخراجيارو ثبت نام نميكنه🚶🏼‍♂️

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرااخراج

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2731

من دهمم. امسال س بار اخراج شدم دلیلش چی بوده؟ برو امدزش پرورش  اعتراض کن

غذای من ضربان قلب موجودی رو از کار نمیندازه(گیاهخوارم💚)       مامان لئو خان هستم🐾.. تایپ شخصیتم xsfp .   

شاید الکی ترسوندنت

ولی این سال آخری رو عاقل باش حداقل بدون دیپلم نمونی ، تموم شه بره

خوشیامون چینی بود غمامون اصل ژاپن!                            نی نی سایت سایتِ عجایب🤦🏻‍♀️                                      
2740

چرا؟؟؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
چیکار کردی که میخوان اخراجت کنن؟  کسی که دیگه خیلی اوضاعش بد باشه رو میندازن بیرون

نه کی گفته منو چون گوشی بردع بودم اخراج کردن:/

غذای من ضربان قلب موجودی رو از کار نمیندازه(گیاهخوارم💚)       مامان لئو خان هستم🐾.. تایپ شخصیتم xsfp .   
شیطونی کردی😂

گند زدم بابام زنده بگورم ميكنه💀😂

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
چیکار کردی که میخوان اخراجت کنن؟  کسی که دیگه خیلی اوضاعش بد باشه رو میندازن بیرون

اوضام خيته مدير ميگه دوبار بردم دفتر اخطار دادم بهت ادم نميشي نميخوام بموني نميزاره برم مدرسه ديگه امروز گف مامانم بره برا پروندم🚶🏼‍♂️

2706