2737
2739
عنوان

اخراج شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 25 پست
اوضام خيته مدير ميگه دوبار بردم دفتر اخطار دادم بهت ادم نميشي نميخوام بموني نميزاره برم مدرسه ديگه ا ...

خب اخه چرا حرف گوش نمیدی 

هر کاری که کردی بهت میگم اخر عاقبت نداره 

تهش میرسی به جایی که میگی کاش درسمو مث ادم خونده بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرااخراج

گوشي ميبردم ولي ناظم نديد چوغولي كردن يبارم از اين چاقو جيبيا برده بودم اونم رفتن امار دادن 

بعد ميگن بي ادبي كلا راهي نيس گند زدم🚶🏼‍♂️

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
  من دهمم. امسال س بار اخراج شدم دلیلش چی بوده؟ برو امدزش پرورش  اعتراض کن

اخه طرف منو نميگيرن كه 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
2742
برو مرکز آموزش و پرورش استان حق اخراج هیچ دانش انوزی مدیر نداره 

ميگن اگه شورا تصميم بگيره حق دارن

بابا من واسم مهم نيس بابام ميكشتم غير دولتيه كلي هزينه كرده الان اخراج شدم

تواین دنیا مگه چقدر زمان داریم که اینجوری هدرش بدیم وضایعش کنیم از جوانیت حداکثر استفاده وتلاش رو با ...

ديگه گند زدم رف

چیکار کردی؟ ما  هم مدرسه رو نزدیک بود به فنا بدیم اما اخراج نکردن کسی رو

قانونارو رعايت نميكردم كلا🚶🏼‍♂️ازشون بدم مياد ميگن بي ادبي

2740

پدرت زحمت میکشه برای یه قرون دوهزار که شما بعدا فرزند خوبش باشی اشنا وغریبه بهت افتخار کنن

مراقب باش اشتباهات امروز آیندتو تباه نکنه

اینده آدم وابسته به رفتار و کردارشه.

برو عذرخواهی و دیگه کاری نکن باعث رنجش عزیزانت بشی

خب اخه چرا حرف گوش نمیدی  هر کاری که کردی بهت میگم اخر عاقبت نداره  تهش میرسی به ج ...

بخدا ادم ميشم اگه نكنن 

قانونارو رعايت نميكردم كلا🚶🏼‍♂️ازشون بدم مياد ميگن بي ادبي

آخرش که چی؟؟ میخوای با همین فرمون بری جلو؟؟؟ این روزها . روزهای سرنوشت سازی هستن برات که کل عمر و زندگیت و آیندت می سازه. دیگه شیطنتات رو کردی بشین درستو بخون. بنده خدا پدرو مادرتو خون به جگر نکن. خدایی خودت اگه بچه مثل خودت داشتی چیکار میکردی؟؟

تو این گرونی پدرت زحمت میکشه