2733
2734
عنوان

کتک خوردم الکی الکی 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 61 پست
بیچاره مادرت دختر بزرگ کرده که این روزو ببینه،ولی استارتر تسلیم نشو و خودتو دور از جون بدبخت ندون،مر ...

مامانم میخواست بره بابام گفت پاشو بریم نمیخواد باشیم اینجا انقد مامانم گریه میکرد گفت بیا بریم خونمون بابام اصلا محل نداد رفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اگه می خوای جدا شی برو شکایت کن ،اگه هم ن بزار آروم سه یه مدت اصلا قهر نکن اما محلش نده سرد نگاش کن ...

بخدا من کاری نکردم خونمو مرتب کردم شام گذاشتم گفتم میاد خوشحال باشه تا اومد گرفت زدمی

اوف من میدونم بچه ات الان روانش چقدر خراب شده منم بچه بودم شاهد کتک خوردن مامانم بودم هیچ وقت فرموشم ...

بمیرم برای بچم انقد التماس میکرد مامانمو نزن 

منم نوزادم بغلم بود 

بخدا من کاری نکردم خونمو مرتب کردم شام گذاشتم گفتم میاد خوشحال باشه تا اومد گرفت زدمی

اولین بار بود این کار کرد ؟

زن ها وقتی عصبی می شن ماهیچه زبونشون قوی می شه و برای مردان ماهیچه دستشون 

اولین بار بود این کار کرد ؟ زن ها وقتی عصبی می شن ماهیچه زبونشون قوی می شه و برای مردان ماهیچه دستش ...

نه بابا انقد تا حالا زده که حسابش از دستم در رفته یکبار سرم و زد به در آهنی 

تو حاملگی انقد زدمی

بمیرم برای بچم انقد التماس میکرد مامانمو نزن  منم نوزادم بغلم بود

اگه یه روزی شوهرت رو بخشیدی که هیچ ولی پدرت رو هرگز نبخش چطور دلش اومده دیده کتک خوردی بازم تنهات گذاشته

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
نه بابا انقد تا حالا زده که حسابش از دستم در رفته یکبار سرم و زد به در آهنی  تو حاملگی انقد زد ...

چرا جدا نمی شید ؟ تعادل عصبی نداره ممکنه بزنه ناکارت کنه 

یا مجبورش کن بره پیش روانشناس 

در عجبم از پدرتون ،بابای من بود امشب طلاقمو می گرفت برای فردا نمی موند

خوشبحالت حامی داری

فکر کن بابای من زنگش زد پاشو بیا خونه بچه ها میترسن ما می‌خوایم بریم فکر کن حرف بابامو حساب نکرده نیومده

2706