2733
2734

من ی چند وقتی هست که جاری دار شدم... دختر خوبیه بنظرم و اینکه یکمم سیاست داره

بعد هروقت ببینه من کاری خونه مادرشوهر انجام میدم اونم میده و درغیر اینصورت اونم نه... ولی با این حال خواهرشوهرم و مادرشوهرم وقتی اون پا میشه خیلی تعارف میزنن که نه و تو بشین و خودمون کارارو میکنیم ولی بامن حتی همون اوایل م اینطوری نبودن.. حتی دفعه اول خواهرشوهرم بهش گفت تو بشین منو فلانی (من) کارا رو میکنیم.. 

من احساس میکنم مادرشوهرم اونو بیشتر تحویل میگیره و باهاش خوش و بش میکنه (اون غریبیست و من اقوام دور) مثلا هفته پیش ما دوتا باهم جایی رفتیم که از قبل مادرشوهرم اونجا بود بعد من وقتی رسیدم دیدم با 2تا خانومه دیگه نشسته سلامش دادمو اونم ی سلام خالی داد و دست داد ولی وقتی جاریمو دید از جاش بلند شد و باروی باز احوال پرسی کرد.. خانواده جاریم یخورده وضع مالیشون نسبت بما بهتره و تک فرزنده.. ممکنه به خاطر اون باشه؟ 

اگه راهنمایی دراین زمینه دارین بی‌زحمت کنین.. چون من دارم اذیت میشم با این فرق گذاشتن هرچند سعی میکنم به رو خودم نیارم 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون تازه وارده غریبه تر از تو بخاطر همین تخویلش میگیرن احساس غربت نکنه حالا صبرکن ی چندسال بگذره بعد

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2728

حساسی عزیزم ‌

الان دوره جدیده ایشونم تازه وارد خانواده شده دوسال دیگه رفتارا یکسان‌میشه البته اگر حساس نشی و بی احترامی شکل نگیره

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

وای خیلی بده این فرق گذاشتنا حتی اگه خواهر خودتم باشه 

ادم ممکنه اون خواهر یا جاری رو قلبا دوست داشته باشه اما ب خاطر فرق گذاشتنا کینه میگیره ازطرف 

اره گلم ب خاطر پول باباشه 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚

نه عزیز من اون چون تازه وارده یکم بگذره براشون طبیعی میشه اصلا برات مهم نباشه سعی کن مثل سابق خوب باشی حساس نشو رو این جور موارد چون خودت اذیت میشی هیچی و هیچکس ارزش نداره انقد که بخوای خودتو ناراحت کنی یا فکرتو درگیر کنی 

یکم صبر کن احتمالا یا رفتار اینا عادی میشه یا اون یه شاهکاری میزنه از چشم همه میندازه خودشو . 😁

تو کار خودتو کن سنگین و رسمی باش و سکوت کن 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2740

خواهر شوهر و مادر شوهرت شما رو مثل دختر خانواده ميدونن 

و با شما راحت ترن،اين بدى نيست 

حالا ممكنه شما هم دوست داشته باشين باهاتون رسمى باشن به نظرم خودتون رسمى تر بشين اگر اونطورى دوست دارين