2737
2734

چجوری بود شرایط ؟ با بچه ! 

خونه باباتون موندین ؟ یا جدا 

مهریه گرفتین ؟ 

کار میکنین ؟؟

از لحاظ روحی چطور؟؟

از لحاظ جامعه چطور؟?

خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طلاق نگرفتم چون به هیچ عنوان شرایطش ندارم ولی میخوام طلاق عاطفی بگیرم  نمیدونم چقدر سخته&nb ...

طلاق عاطفی نگیر عزیزم زندگیت جهنم نکن عوضش برو مشاوره بهت راهکار بدن بتونی شرایط درست کنی

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕
2728
چجوریه ؟ دلیلتون چیه ؟ 

کلا من واسش بی ارزشم 

بخدا حسرت به دلم مونده یبار با رفتار های بدی که میکنه بیاد عذرخواهی کنه همش من مجبور میشم باهاش حرف میزنم 

الان تو یه اتاق دیگه خوابیده 

از شهریور سال ۱۳۹۷زندگی نکردم ...

چجوری بود شرایط ؟ با بچه ! 

بدون بچه و بعد هفت هشت سال زندگی مشترک 

خونه باباتون موندین ؟ یا جدا 

بعد از طلاق خونه پدرم رفتم و سعی می کردم طوری رفتار کنم که از بودن در کنارشون حالم خیلی خوبه و در جریان همه رفت و آمد هام بودن اگر میگفتن فلان جا نرو صحبت می کردم اگر قانع نمیشدن بهشون احترام میگذاشتم و گوش میدادم 

مهریه گرفتین ؟ 

توافقی بود 

کار میکنین ؟؟

اون موقع شاغل بودم 

از لحاظ روحی چطور؟؟

طلاقم دو سالی طول کشید و تو این ایام تا تکلیفم مشخص نشد نرفتم خونه پدرم و خونه همسر بودم تا طلاق...هشت ماه تنها زندگی کردم و تو تنهاییم اشکها میریختم اما سعی میکردم خودم رو سرحال نشون بدم اما ۲۰ کیلو وزن کم کردم

از لحاظ جامعه چطور؟ 

بجز دو سه همکارم خیلی ها نمیدونستن جدا شدم اعلام نکردمبعضی ها بعد از ازدواج مجددم تازه متوجه شدن جدا شدم

خیلی مواظب رفتارم بودم تا خانوادم از حرف و حدیث در امان باشن پ الحمدلله وقتی باهاشون بودم و جایی میرفتم از بودنم در کنارشون حس خوبی داشتن و خجالت نمیکشیدن چون رفتارم سنجیده و تو چارچوب معقولی بود

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
طلاق عاطفی نگیر عزیزم زندگیت جهنم نکن عوضش برو مشاوره بهت راهکار بدن بتونی شرایط درست کنی

خب جهنم تر از این نمیشه الان من انقد  ناراحتم براش مهم نیست رفته یه اتاق دیگه خوابیده 

یعنی براش اصلا مهم نیست من شبو با ناراحتی صبح کنم 

عذر خواهی و دلجویی اصلا نمیکنه هیچ ارزشی واسم قائل نمیشه

از شهریور سال ۱۳۹۷زندگی نکردم ...
من طلاق نگرفتم چون به هیچ عنوان شرایطش ندارم ولی میخوام طلاق عاطفی بگیرم  نمیدونم چقدر سخته&nb ...

پس بفکر حال خودت باش خوب باش تو زمان حال زندگی کن و لذت ببر... دنبال طلاق عاطفی هم نباش چون جز خودت هیچکس ضرر نمیکنه محبت و احترام و لذت و زندگی رو از خودت بر ندار با طلاق عاطفی....

میدونم سخته اما ممکنه همین حال خوبت باعث بشه رفتار طرفت عوض شه

پس زندگی رو بیشتر از این به خودت تلخ نکن 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
2740

عزیزم به کجا رسید کارت؟

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
خب جهنم تر از این نمیشه الان من انقد  ناراحتم براش مهم نیست رفته یه اتاق دیگه خوابیده  یع ...

عزیزم اینجور چیزا توی زندگی مشترک ممکن پیش بیاد حتما دلیلی داره، حتما راهی داره که درست شه زندگی کردن با دل چرکین زیر یه سقف افتضاحه طلاق آسیب هاش کمتره این راه انتخاب نکن دنبال درمان باش

یه صلوات برای حاجت رواییم💕🦆💕🦆💕🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆🦆💕🦆💕🦆💕

وقتی حتی به طلاق فکر کردی ودیدی شرایطشو نداری چطور تاالان طلاق عاطفی نگرفتی که میگی میخوام بگیرم چون طلاق عاطفی مثل قانونی نیست که تصمیم بگیری کی بگیری ونگیری 

چون توسختیها و ناراحتیا وتنهایی های بعداز تاهلی انقد بهت فشار میاره که بهو چشم باز میکنی میبینی خیلیییی وقته ک طلاق عاطفی گرفتی وخبرنداری مثل خوه من

لایک نکنید