2737
2734
عنوان

سیزده روز

160 بازدید | 11 پست

از پریودم گذشته .نشدم یبار ترشح قهوه ی داشتم و علایم پریود دارم و دو روزه هر چی میخورم بالا میارم اقدامی هم نداشتم واسه بارداری .یعنی بوده ولی فک نکنم زمانش دوره تخمک گذاری بوده باشه .الان بی بی نشون میده و اینکه واسه ۲۲عمل بینی دارم ولی میترسم برم استرس اونم ممکنه تاثیر داشته باشه .آزمایش بارداری بدم چند وقت بعد جوابش میاد.همسرم واریسکول داره شک دارم باردار باشم .نمیدونم تجربه ندارم سردرگمم

اول یه بی بی بزن.بعدم برو آزمایش بده من صبح ساعت ده دادم ساعت یکم جوابش اومد

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738