2733
2739
عنوان

از بس دعوا کردیم ،🥺🥺😒

394 بازدید | 28 پست

از بس دعوا کردیم ذیگه از همسایه ها خجالت میکشم 

همش زد خورد درگیری فیزیکی کلامی ....

البته خونمون راه جداست اکثر اوقاتم سر کاریم 

ولی مطمئنم صدامون بیرون میپیچه الانم چهار ساله اینجاییم هیچ کدوم از همسایه ها رو هم نمیشناسیم 

فقط با یکی دو نفر فقط سلام و علیک 

احساس میکنم الان یه جوری نگامون میکن 

خیلی ناراحتم ،😥😥😥😥😥😭

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما همسایمون همش در حاله دعوا بودن

بخاطر اونا پارسال گند زدم به امتحاناتم

تو بی احساسی ولی مه جور تو نیم🙂🖤 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعضی وقتا خیلی یهویی و بدون مناسبت دست به قلم میشم و متن مینویسم .... خلاصه که استفاده کنید ....     دقیقا زمانی که احتیاج داشتم توسط یه نفر عمیقا درک شم،همه ولم کردن.... خدا جونم بنده هات که ول کردن، اما خودت هیچ وقت نزار به حال خودم رها شم..اگه ولتون کردم بدونید حقتون  بوده چون من به همه بدون شک فرصت شروع دوباره رو دادم اما خودتونو زدید به نفهمی.......خلاصه که خلاصه.....
2740

😂😂😂منو مامانمم یک سره جنگ داریم 3 واحدی هم هستیم مستجریم هیچکس چیزی نگفته تابحال بهمون ی بار به صابخونمون خبر داده بودن گفته بوده ب من چه برید ب خودش بگید 😂😂😂ی همسایه فوزولم داریم دختر 9 10 ساله هر وقت میرم جلو در کار دارم در خونشونو باز میکنه نگاه میکنه یا مهمون میاد واسمون در خونشون و باز میکنه نگاه میکنه 😐😐

برات مهم نباشه ولی تلاش کن صداتون رو کم کنید بیرون نرهه  مستجری یا خونه خودته؟؟

نه خونه خودمونه 

مستاجر بودم که بازم مهم نبود 

چون بلاخره پا میشدم 

ما همسایمون همش در حاله دعوا بودن بخاطر اونا پارسال گند زدم به امتحاناتم

من از طرف اون معذرت میخوام 

خب سعی کنید رابطتون رو اصلاح کنید وخشمتون رو کنترل کنید تا زندگی بهتری داشته باشی عزیزم 

بخدا هر بار به هم قول میدیم اما نمیشه مشورت مشاوره هم افاقه نمیکنه 

2706