2733
2739
عنوان

پدر شوهرم واسه بچم اسم گذاشت

1078 بازدید | 44 پست

از اول که فهمیدم باردارم اسم پسرم رو انتخاب کردم.

پدر شوهرم هی میگفت اسمشو بذارید رضا (اسم پدرشوهرم محمدرضاس) 

منم دلم نمیخواست. دوست داشتم اسم دوتا پسرام شبیه هم باشه و خودم و شوهرم انتخاب کرده باشیم.

دیگه آخرای بارداریم بازم اصرار کردن یه گوشش رو بذارید محمدرضا، منم گفتم خب احترام بذارم و فقط یه گوشش محمد رضا باشه و اسم شناسنامش اونی باشه که من گذاشتم.

ولی وقتی بدنیا اومد هی محمدرضا صداش میکنه و به همه گیر میده که محمدرضا صداش کنن.. 

یکی دیگه درد زایمان کشیده و شب بیداری میکشه بعد اون میاد تعیین میکنه اسم بچه چی باشه...

همش میگم کاش از اول قبول نکرده بودم

شما بودین چیکار میکردین؟ میذاشتید پدرشوهرتون هر اسمی که میخواد صداش کنه؟

کاش میشد اونی که منتظرشیم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توشناسامه چی گذاشتی

من وقتی زایدم بهشون گفتم حتی خبرنداشتن حامله ام چه برسه به اسم جرشون میدادم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

من مادر شوهرم هی میگف باید عموش اسمش رو انتخاب کنه، منم سفت گفتم عموش اسم بچه خودش رو انتخاب کنه، من به باباش اجازه نمیدم اسم انتخاب کنه، همه مکافاتش با منه، خودمم اسم براش میزارم

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!

اسم شناسنامه همونه که میخوای؟شما مرتب با همسرتون اسم بچه رو اسمی که دوست داشتین صدا کنین کم کم تسلیم میشن.ولی نفهمیدم یه گوشش یعنی چی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2738

خیلی ظلمه ، خیلی ، شوهر ک هم پشتت نباشه حسابی استفاده میکنن از ادم😒

اسم شناسنامه رو هرچی ک‌خودت میخای بزار . یمدت بزار صدا کنن محمدرضا . اما کمی ک بزرگ شد کم کم توجمع یکی گفت محمدرضا میزنی ب روش ک اسم بچه من محمدرضا نیست اسم خودشو بگید

بگو خو ی زمین بهم بدید تا اسمشو بزارم محمدرضا😒😂

با این تفکرات عهدبوقشون

من هنوز که هنوزه پدرشوهرم پسرم رو ب اسمی که دلش خواسته صدا میکنه۹سالشع بچم

درحالی ک هرکی با اون اسم صدا کرد من صحیح کردم گفتم البته اسم پسر من فلانه

الان خودش تنها و دایی م به اون اسم صداش میکنن😅

مامایی مادرانگی های منو کامل میکنه🥰سوال راجع به مامایی داشتین خوشحال میشم کمک کنم!هدف م:تلاش برای ساختن جامعه ای با زنان اگاه و عاقل 
خیلی ظلمه ، خیلی ، شوهر ک هم پشتت نباشه حسابی استفاده میکنن از ادم😒 اسم شناسنامه رو هرچی ک‌خودت می ...

اگر کوتاه بیاد دیگه همون اسم میشه اسم عادی مثل همسر من که اسمی که شناسنامه بیشتر دوست داره ولی کسی صداش نمیزنه خیلیم سختشه تو محل کار و ...یه اسم تو جمع خانواده اسم دیگه بعد من جلو همکاراش صداش کنم همه هنگ

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706