2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه پس دلتون میخواد دختره بیاد زانو بزنه بگه سرجدن بیا بامن دوس شو یا بیا منووبگیر؟؟؟مگه شما سوپراستا ...

باورت نمیشه اگه چندتا دوست داشتم .البته در حد علیه سلام  بودیم 

اونم دختره به  دوس دختر رفیقم گفته بود اون بیچاره  کسیو نداره وبال گردنش بشیم خخخخخ

بازم مرسی تحملم کردین   خوش باشید

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2731
درسته...ولی باید هدف مشخص باشه

در این موارد مگه هدفی بجز ازدواج هست؟! 

الان اسی اینقدر. درگیر این پسره شده میگه  چکار کنم مشتاق بشه... در صورتی که اصلا معلوم نیست پسره اسی رو میخواد یا نه... این یعنی آسیب عاطفی

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
آره درست میگین حتما خوبه خوانواده حداقل مطلع باشن 

😘😘

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
والا من یه داداش همچوم شما دارم  البته ایشون دیوانه بود دخترا ازش خواستگاری مستقیم میکردن این ...

خدا حفظش بکنه

من ادعا ندارم والا 

ولی لعنت به حیای زیادی

اگه اینستا دارین  منو ببین چقد معصومانم 0077 کیا حروف بزرگ البته.گرچه قفله 

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2738
باورت نمیشه اگه چندتا دوست داشتم .البته در حد علیه سلام  بودیم  اونم دختره به  دوس د ...

ان شاءالله یه مورد مناسب و عاشق واقعی گیرتون بیاد

و اون موقع خودتون هم تعلل نکنین و زوداقدام کنین

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
خدا حفظش بکنه من ادعا ندارم والا  ولی لعنت به حیای زیادی اگه اینستا دارین  منو ببین چقد ...

والا اینستا ندارم ولی اگر براتون مقدوره تووتاپیک آخرخودتون عکس ازخودتون بزارین بعد پاک کنین

ببینم مورد مناسبتون دارم معرفی کنم😄 توفامیل همسرم دخترزیاده 

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
تو چجوری نمیترکی پارتی داری؟؟؟😐😐😐

فعلا شبتون بخیر

نه والا مگر بی احترامی دیدین  

حلال کنید

والا اینستا ندارم ولی اگر براتون مقدوره تووتاپیک آخرخودتون عکس ازخودتون بزارین بعد پاک کنین ببینم م ...

وایفام دوره بگیر نگیر داع کندم نمیتونم بزارم

شماره بدم وات هست عکسم

البته من نمیدونم ک سر زدین یا نه

پس  متوجه شماره کسی هم نمیشم.ولی شر نشه اینجا ش دادن؟؟؟؟

وایفام دوره بگیر نگیر داع کندم نمیتونم بزارم شماره بدم وات هست عکسم البته من نمیدونم ک سر زدین یا ...

نه برادر بی خیال😄دقیقا اینجا شر میشه

منم زنی نیستم که پروفایل شمارو گشت بزنم

خوشبخت باشین شب بخیر✋️

تو چجوری نمیترکی پارتی داری؟؟؟😐😐😐

سلام 

درود بر شما

واقعا به متن پروفالیت ...

فیلم گوزنها رو دارم میبینم .مزاحم شدم بگم تیپ معرفت و مردانگی به زن و مرد بودن نیست.

زنده باشید، همیشه معرفت به دنیا زنده ست.

یا حق

2706