2733
2734

من همیشه جواب دوست پسرم رو‌میدم هر ثانیه از روز یا شب باشه بنظرتون برای همین ازمن فراری هست و خیلی پیام نمیده مثلا شبا گاهی پیام میده‌و عصرها؟؟؟چیکار کنم مشتاق بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظرم کارت اشتباهه

نه اون قدر دیر جواب بده که ازت زده بشه نه اون قدر زود که فکر کنه رو گوشی خوابیدی منتظر پیامشی

من در جهنم خودم را یافتم بدون تظاهر،درمیان عربده های پاک ترینشان!💚

دوست پسر؟!!!! 

که چی بشه؟!!!! 

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
2738

من طرفم ۷و ربع میره سرکارنمیدونه تادیروقت بیدارم صبح میبینم پیامشو مثلا۷ونیم ۸ج نمیدم ۱۰جواب میدم فک کنه تازه بیدارشدم

منم مث توتقریبا هروقت پیام بده ج میدم ولی دیگ تااین حدنیستم

فقط میگم خوش بحالش

ک تو رو دارع

بسپرش ب من تا برات حالیش کنم دارع اشتباه میره.

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
مثلا چقد طول بکشه جواب بدم؟

تو به من بگو یهو حموم باشی اون پیام بده چجوری جواب میدی که من بگم کارت اشتباهه یا ما استباه میکنیم

کاربریم لغو شده واسه همین تاریخ عضویتم تازست🤕😥نامردی یعنی حرف بدی نزنی حتی تاپیک هم‌نداشته باشی ولی لغو کاربری بشی😭زندگیم تشکیل شده از عشقم و پسرم میمیرم واسه جفتشون❤یک بانو که قبلاً شاغل بوده ولی الآن شاغل در بخش مادریه😍
فقط میگم خوش بحالش ک تو رو دارع بسپرش ب من تا برات حالیش کنم دارع اشتباه میره.

😢😢براش خیلی کارا کردم براش میمیرم ولی خب اون فاصله میگیره من اینطور حس میکنم اولویتش نیستم

2706