2726
عنوان

تا به حال

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 21 پست
۷ سالشه  خودم بزرگترم  خیلی میزنمش اگه رو مخ باشه گاهی پشیمون میشم گاهی نمیشم

7 سالرو نمیشه زد کههه😐

نزن اون کوچیکه چیزی نمیفهمه تو دلش میمونه 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
7 سالرو نمیشه زد کههه😐 نزن اون کوچیکه چیزی نمیفهمه تو دلش میمونه 

گاهی خیلی شلوغی می‌کنه😑😂

ولی از این به بعد نمی‌زنم🤗😂😂😂

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گاهی خیلی شلوغی می‌کنه😑😂 ولی از این به بعد نمی‌زنم🤗😂😂😂

لدفا الان بوسش کن ✨

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     
گاهی خیلی شلوغی می‌کنه😑😂 ولی از این به بعد نمی‌زنم🤗😂😂😂

جدی چون من گفتم؟ 

2728
لدفا الان بوسش کن ✨

فداتون 

حتما الان میرم بوسش میکنم 🥰❤️

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»
جدی چون من گفتم؟ 

آره گلم🤗مغزم دستور داد به حرف شما گوش کنم خواهرم میگه چه عجب مهربون شدی امروز 

نمیدونه تاثیر شما هس🥲🥰❤️🤗

آره گلم🤗مغزم دستور داد به حرف شما گوش کنم خواهرم میگه چه عجب مهربون شدی امروز  نمیدونه تاثیر ...

عزیزممم 

گناه داره 7 سالشه فقط همه بچه ها شلوغ میکنن من و شما هم بچه بودیم شلوغ کردیم همرو عاصی کردیم. اگرم دعوامون میکردن چقدددددررر ناراحت میشدیم.

همیشه کتک و داد روح آدم رو خراب میکنه

اونکه نمیتونه روحش رو بگیره تو دستش بگه ببینننن چیکار کردی😅💛

هیچکس بد خواهر یا برادرش رو نمیخواد فقط ما خیلی موقع ها نمیدونیم چی خوبه چی بده برای همین اشتباه میکنیم. 

مهربونی خیلی زیادم بده. 

خوب رفتار کردن رفتاره 

اون جوجه ام از طرف من بچلونش😁💛