2733
2739
چون تو کل 9 ماہ بارداری 4 کیلو اضافہ کردہ بودم و دخترمم با وزن 3500 بہ دنیا اومد اصلا چاق نشدہ بودم ...

ععععع خداروشکر 😍۴ کیلو چقد کم وزن اضافه کردی ماشالا وزن بچت خوب بوده خدا حفظش کنه 

من زیاد اضافه کردم امیدوارم بعدش بتونم بیارم پایین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو کل 9 ماہ بارداری 4 کیلو اضافہ کردہ بودم و دخترمم با وزن 3500 بہ دنیا اومد اصلا چاق نشدہ بودم ...

شما تو پروسه بارداری وزن کم کردی از وزن خودت رفته روی جنین ۳۵۰۰ که بچه بوده ۲ لیتر خون اضافه هست کیسه آب و جفت مجموع اینا حدود ۹ تا ده کیلو میشه که بعد زایمان بلافاصله کم میشه 

ععععع خداروشکر 😍۴ کیلو چقد کم وزن اضافه کردی ماشالا وزن بچت خوب بوده خدا حفظش کنه  من زیاد اض ...

ممنون عزیزم

من خیلی رعایت میکردم تو خورد و خوراکم

اجیل و میوہ زیاد میخوردم نمک اصلا نمیخوردم اصلا اصلا ورم نکردہ بودم

پیادہ روی ھر شب میرفتم 

با اینکہ اصلا اضافہ وزن نداشتم بعد زایمان افتضاح لاغر شدم 

خدا بہ دلی کہ دریا باشہ کشتی میدہ
2731
ععععع خداروشکر 😍۴ کیلو چقد کم وزن اضافه کردی ماشالا وزن بچت خوب بوده خدا حفظش کنه  من زیاد اض ...

من ۱۷ کیلو اضافه کردم بلافاصله بعد زایمان ده کیلو کم شد بچمم ریز بود نارس به دنیا اومد الانم از قبل لاغرترم اونایی که چاق میشن چون استراحت زیاد دارن اکثرا بعد بچه دار شدن به هوای بچه یا میرن خونه مادرشون یا میان کمک فعالیت ندارن

2740
من ۱۷ کیلو اضافه کردم بلافاصله بعد زایمان ده کیلو کم شد بچمم ریز بود نارس به دنیا اومد الانم از قبل ...

الان بچت خوبه خداروشکر؟

۱۰ کیلو یهو ک عالیه 

من پاهام نمیدونم ورمه یا چاق شده !؟سر در نمیارم 

ارہ  منم خیلی رعایت میکردم تو خوراکم

من خیلی تغذیه خوبی داشتم اما بچم ۲۶۲۰ به دنیا اومد نارس بود البته ۳۶ هفته زایمان کردم آجیل و گوشت میخوردم همیشه و میوه هم فراوان نمک لب نزدم تا دلت بخواد ورم داشتم ولی

الان بچت خوبه خداروشکر؟ ۱۰ کیلو یهو ک عالیه  من پاهام نمیدونم ورمه یا چاق شده !؟سر در نمیارم& ...

اره عزیزم دخترم یک سالشه الان . دست بزن اگه میره داخل یعنی ورم هست جای انگشت طول میکشه تا محو بشه این یعنی ورم.  من اینقد ورم داشتم که نگم پاهام دستام صورتم همه جا 

2706