2737
2739
من سزارین شدم واقعا هم اذیت شدم. ولی چه ربطی به زانو درد و کمر درد داره اخه؟ مگه زانوی ادمو فشار م ...

اره دقیقا منظورم جای امپول بی حسیه 

و اینکه دوست من بعد زایمان اصلا استراحت نداشت و بلافاصله شروع به حرکت و کارای خونه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا منظورم جای امپول بی حسیه  و اینکه دوست من بعد زایمان اصلا استراحت نداشت و بلافاصله ش ...

نه جای امپول بی حسی من که اصلا درد نکرد

همون موقع از متخصص بیهوشی مم پرسیدم گفت این حرف از پایه مشکل داره

گفت شما بری امپول بزنی تو دست و پات قراره تا اخر عمرت درد بکنه ؟

اینم همونه

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2731

تجربه طبیعی دارم اصلا پیشنهادنمیکنم یک هفته دیگه زایمان دوممه وقت سزارین گرفتم باپمپ درد. میام نظرمومیگم. زایمان اولم که افتضاح بودتا یک ماه جای بخیم میسوختودرد داشت. هموروییدم بیرونزده بودروحیم افتضاح بود ویاددردامیفتادمو و اون لحظات که ناخواسته بالا نیاوردم و کارخرابی میکردم و سرم گیج میرفت وبدنم میلرزیدگریم میگرفت.البته همه این دردای وحشتناک سه ساعت بود . امااصلا دیگه نمیخوام تجربش کنم. خلاصه که تجربه خیلی بدی بود. هفته دیگه میام ازتجربه سزارین هم میگم

تجربه طبیعی دارم اصلا پیشنهادنمیکنم یک هفته دیگه زایمان دوممه وقت سزارین گرفتم باپمپ درد. میام نظرمو ...

خدا بچه هاتو حفظ کنه عزیزم حتما بیا بگو ایشالا به سلامتی 

خدا بچه هاتو حفظ کنه عزیزم حتما بیا بگو ایشالا به سلامتی 

ممنون عزیزم واسم دعاکنید.دکترا و کادر درمان همه خودشون سزارین میکنن چون فقط تئوری خوندن ومیگن طبیعی خوبه ولی اون لحظه هاکه میرسه میدونن چه دردسرایی داره

2738