2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اینکه میگن بهم میریزه و بعدش عمل زیبایی باید انجام بدی درسته؟

اگه شکمت شل و ول شده بهش میگند عضلات مرده هیچ جوره درست نمیشه مگربا عمل زیبایی 

انسان موجودیست که ساعت ها میشینه با جدیت و تمرکز بالا، به حرف هایی فکر میکنه که هیچوقت قرار نیست بزنه  𝐿𝒾𝓋𝑒 𝒻𝑜𝓇 𝓎𝑜𝓊𝓇𝓈𝑒𝓁𝒻
خداروشکر عزیزم  شکم بعد سزارین بزرگ نموند؟شنیدم میگن شکم بد میشه

نہ بزرگ نمیمونہ بعد سزارین حتما باید گن بعد سزارین بگیرید شکمتونو ببندید جمع میشہ مال منکہ جواب داد

خدا بہ دلی کہ دریا باشہ کشتی میدہ
2740
منم‌ تقریبا ۱۸ کیلو و نیم اضافه کردم ۹ تازه رفتم تو ۹ ماه

ایشالله نی نی گلت سالم باشه. ب این چیزا فکر نکن 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
من خودم که مجردم ولی دوستام که تجربه ی سزارین رو دارن اصلا راضی نیستن کمر درد و زانو درد شدید بعد ا ...

وااا کمردرد و زانو درد مال باردار شدنشونه ضعف عضلانی داشتن وزنشون رفته بالا فشار اومده بعد یه سال عوارضشو نشون داده

من سزارین شدم چون طبیعی هم آخرش کارت به عمل میکشه ۹۹ درصد افتادگی پیدا میکنی در آینده یه عده دارن و متوجه نمیشن شکل شکم و همه چی هم به ژن ربط داره من خواهرم طبیعی بود شکم به شدت زشت هست زن داداشم سزارین شد تکون نخورد خواهربزرگم هم سزارین شده وحشتناکه شکمش بعد ۲۱ سال منم یکساله زایمان کردم شکمم تخت نشده یکم زیر شکمم شل شده چون ورزش نکردم اصلا 

چقد خوبه چند روز بعد زایمان استفاده کردی؟تا چند وقت؟

تا مرخص شدم رسیدم خونہ ھمسرمو فرستادم داروخونہ برام بخرہ تا 6 الی 7 ماہ میبستم

الان کہ اینقدر برام گشاد شدہ انداختمش انباری

پیشنھاد خودہ دکترم بود بخرمش و ببندمش

خدا بہ دلی کہ دریا باشہ کشتی میدہ
2706