2737
2739
عنوان

از صدای همسایه این موقع شب دیوونه شدیم خجالتم نمیکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 2060 بازدید | 72 پست

خدا لعنت کنه سازنده ی بازی مافیا رو ماهم رفته بودیم ی جا که هم سوییت داشت هم الاچیق ما سوییت کرایه کردیم ۴ صب بود که یک مشت نفهم اومدن کنار سوییت ما الاچیق رو گرفتن و با صدای بلند کرکر و هرهر ما تذکر دادیم که لطفا اروم تر ما میخوایم بخوابیم ۴ صبه که شروع کردن فحش دادن که زر نزن میام م...کنمت و ... با قمه و پنجه بکس اومدن دعوا چ

چند تا خانواده بودیم زدن دست یکی از اقوام رو شکستن و پلاتین خورد بقیه رو هم با قمه و پنجه بکس زدن زهر مارمون شد تهشم زنگ زدیم پلیس فرار کردن ۴ تا ماشین بودن تازه زناشون از خودشون بدتر بودن فقط فحشای ناموسی میدادن البته شناسایی شدن و پرونده هنوز در جریانه.... از این ادمای روانی اگه دور و برتون هست دوری کنین اگر میدونستیم با ی تذکر همچین میکنن جم میکردیم میرفتیم از اونجا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنت کنه سازنده ی بازی مافیا رو ماهم رفته بودیم ی جا که هم سوییت داشت هم الاچیق ما سوییت کرایه ک ...

این زنه بده بیشتر با فامیلاش زنه و فامیلاش همه ازین بی صاحابای پاچه بارن ازینا ک مثلا متاهلن دوست پسر دارن ولی شوهرش مذهبی هست سر به زیر

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن
این زنه بده بیشتر با فامیلاش زنه و فامیلاش همه ازین بی صاحابای پاچه بارن ازینا ک مثلا متاهلن دوست پس ...

از اینا هرچه دوری کنی بهتره زنای اونا داد میزدن بیا پایین پااارت کنم ما تو سوییت بودیم اونا پایین باورت میشه با سنگ میزدن انقد وحشی و دریده بودن الهی هرجا هستن روز خوش نبینن اون روزو زهر مارمون کردن تا یک ماه درگیر بیمارستان بودیم که چی اون بی شرفا ۴ صب میخواستن مافیا بازی کنن

2731
2738
منم با سر پریدم توی تاپیک😂😂😂

تنها نیستم پس😆

این کاربری دومم هست.از سال 92 خواننده خاموش بودم.ببخشید عزیزانم متاسفانه دیگه به هیچ عنوان درخواست دوستی قبول نمی کنم✋✋✋ و اگه سوال روانشناسی داشتید و سوالتون کوتاه بود در همون تاپیکی که هستم جواب می دهم چون هر موقع میام سایت واسه گذراندن اوقات فراغت و...با سیل عظیمی از درخواست دوستی و سوالات مواجه میشم که متاسفانه وقت نمی کنم همه اشون رو پاسخ بدهم(ممنون که درکم می کنید)
2706