2733
2734
عنوان

خدا کجاست

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 79 پست
از اون کارهایی که میشه تو خونه انجام داد و بکن، دوخت و دوز و بسته بندی و پخخت و پز و.... پسرت هم بز ...

پدر مادرم میگن جدا شو خودت راحت کن اما بچه حق نداری بیاری بقیه عمرتم بخاطر بچه تباه کنی حق زندگی داری و هیچ جوره قبولش نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینارو داشتم به خدا میگفتم میگم تو که دیدی من چرا موندم تحمل میکنم چرا روز به روز سخت ترش میکنی برا ...

عزیزم امیدوارم ک هر چ زودتر خدا دلت رو شاد کنه بازم ب خدا بگو بهش بگو ب تو توکل میکنم زود جوابی بهم بده انشالله ک کمکت میکنه🤲

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
2728
2740
میدونی چیه با این همه تحمل بدبختی امشب بهم میگه تو همیشه دوست داری من بدبخت باشم خارو خفیف باشم از ه ...

عزیزم اعتیاد داره بیچاره دست خودش نیست هیچ ادمی دوس نداره بدبخت باشه بعضیا راه از چاه تشخیص میدن اگه راهی اشتباه برن متوجه ضررش میشن و کار درست میکنن بعضیا ن سعی کن ی مدت خیلی باهاش بحث دعوا نکنی ی مدت فقط فک کن قلبا اینقد عاشقشی ک فقط میخوای کنارش باشی بلکه با محبت بشه درستش کرد بلکه با محبت بشه ی کاری کرد راه درستش انتخاب کنه من خودم عاشق کسی بودم ک حاضر بودم همه کاری واسش بکنم حتی اگه معتاد بود حتی اگه دزد قاتل هم بود اصلا نمیتونستم ازش ایراد بگیرم فقط میتونستم بهش محبت کنم دست خودمم نبود هر وقت من باهاش بامهربونی حرف میزدم اون ادم اصلا ی ادم دیگه میشد ب نظرم ی مدت اصلا ب چشم معتاد بیکار هر چی ک تا الان بخاطرش غصع خوردی نگاه نکن حست نسبت بهش خوب کن بلکه جواب بگیری سعی کن تمرین کنی فقط ب چشم کسی ک عاشقشی نگاش کنی محبت کنی مطمنم تو قلب فکر اونم تغییری رخ میده

پدر مادرم میگن جدا شو خودت راحت کن اما بچه حق نداری بیاری بقیه عمرتم بخاطر بچه تباه کنی حق زندگی دار ...

خب اگه منظورشون ازدواج دوبارس، خیلی از مردا بچه زن رو هم قبول میکنن

ولی چقدر بی انصافی میکنن ،بگو شما چطور دلتون بحال من میسوزه که حق زندگی داری و طلاق بگیر، منم مادرم، پسر منم حق زندگی داره، بذارم پیش پدر معتادش که اونم یه روزی خدای ناکرده معتاد بشه؟؟؟

بنظرم فقط رو پای خودت بایست، یجوری کسب درآمد کن بعدش تصمیم بگیر در مورد زندگیت.

تحقیق کن ،یکاری باشه که هم جا برا خودتون داشته باشه هر کار بکنی، حتما میتونی پیدا کنی

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
آخه چی بگم بهشون که هرچی گفتم فایده نداشت با التماس اشک هیچی میگن اینم به باباش رفته میخوای عمرت و ب ...

اخه طفل معصوم ۶ساله چیش ب باباش رفته هیچ وقت از بچه ات دل نکن،اگه میتونی برو سرکاری مستقل شو منشی یا فروشنده ولی بچه ات رو ب شوهرت نده

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید
خب اگه منظورشون ازدواج دوبارس، خیلی از مردا بچه زن رو هم قبول میکنن ولی چقدر بی انصافی میکنن ،بگو ش ...

پارسال همین کار کردم تا مرحله آخر هم رفتم اما چون حتی نگهش نداشتن نشد ادامه بذم از پا دراومدم وگرنه هم کار داشتم هم خونه جدا یه صبح تا غروب نتونستن نگه دارن اونقدر بهم فشار آوردن دادمش پدرش اما دیدم لکنت گرفتع شب ادراری گرفته باز برگشتم این جهنم

2706