2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000990 بازدید | 65958 پست
نه كسي نميگه بايپس كنيد عزيزم ،ميگيم انتخاب نوع عمل براي شرايط فردي هر شخص خيلي مهمه ،ديگه خودمون كه ...

من گفتم حجیم نمیخورم ریزه خورم میخوام بای پس بشم گفت اصلا حرف بای پس نزن اون برای وزن های خیلی بالاست

من بیمارستان نیکان عمل میکنم هزینه ٣٥ میشه اخه بی ام ای من زیر ٤٠ هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گفتم حجیم نمیخورم ریزه خورم میخوام بای پس بشم گفت اصلا حرف بای پس نزن اون برای وزن های خیلی بالاس ...

بهترین انتخاب رو کردین من میبینم حتی افرادی که با دکتر طولابی اسلیو شدن شرایط بهتر دارن

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2728
من از دكتر گل زرند براي فردا وقت گرفتم  همش نگرانم با عمل هم وزن كم نكنم

نگران نباش دوست عزیز. انشاا... بهترین نتیجه رو می گیری. فقط مراقب رژیم و ورزش باش و به خودت استرس نده. 

ممنون خيلي مراقبم  روحيم هم خيلي بهتر شده  ولي اون بيماري اصلي اذيتم مي كنه

کم کم بهترم میشی. وزنت بیاد پایید التهابات یکم کمترم میشه.

کاهش وزن خیلی بهت کمک میکنه. خیلیم عالی کم کردی.

همینجوری ادامه بده عزیزم.😘

2738
من گفتم حجیم نمیخورم ریزه خورم میخوام بای پس بشم گفت اصلا حرف بای پس نزن اون برای وزن های خیلی بالاس ...

باز همين كه وزنهاي بالا رو بايپس ميكنن خوبه ،يه عده همه وزنها رو از دم اسليو ميكنن 

دكتر طولابي خيلي خوبن بهشون اعتماد كن 

پادمان جون امروز خانم دكتر گفت خيلي كم كني بعد از يك سال بشي ٩٥  ولي شما الان بعد از ده ماه ...

من 75 هستم. البته به من هم خانم دکتر گفتند بیشتر از آنچه پیش بینی میکردند کم کردم. عزیزم تاجایی که من میدونم یه پیش بینی کاهش 70-80 درصد اضافه وزن یکسال بعد عمل دکترها دارند که روی اون حساب حرف میزنند ولی با ورزش و رعایت رژیم میشه این روند رو بیشتر کرد. نگران کاهش وزنت نباش از همین اول عمل و به خودت استرس نده.  

سلام دوستان

من مدتیه تصمیم به عمل گرفتم میخواستم اگه ممکنه نظرتون رو بدونم

۲۱ سالمه قدم ۱۶۵ وزنم تقریبا روی ۹۵ ثابت مونده بود ولی از وقتی تصمیم به عمل گرفتم کلی بیشتر خوردم الان ۱۰۳-۱۰۴ کیلو هستم

هم به شدددت هله هوله میخورم یعنی تا بیکار میشم میرم تو کابینت و یخچال یه چیزی گاز میزنم هم حجم غذام زیاده یعنی دو تا نون یا دوتا بشقاب برنج میخورم توی هر وعده

برای انتخاب دکتر خیلی تحقیق کردم از چندتا پزشک و داروساز توی تهران که از آشناهامون بودن پرسیدم و گفتن که یا دکتر پازوکی یا خلج

سه تا از اقواممون البته پیش دکتر طولابی عمل کرده بودن و راضی بودن کاملا

چون تهران نیستم یکم برام سخته پیش همشون برم ویزیت شم بعد انتخاب کنم 

نظر شما کدوم دکتره؟ خودم در حال حاضر ترجیحم روی دکتر خلجه کسی بوده از ایشون ناراضی باشه؟

و این که به نظرتون اسلیو بهتره واسم یا بای پس؟

شل شدن پوست در چه حده و چقدر میشه جلوش رو گرفت؟فکر نمیکنم دیگه حوصله عمل دیگه ای رو داشته باشم اخه😩

آرزو به دل موندم لباسای خوشگل دکلته و نیم تنه و بی آستین بپوشم یعنی باز بعد عمل بخاطر شل شدن پوست بدنم زشت میشه نمیتونم؟😅

ممنون میشم نظرتون رو بگییید❤️❤️❤️❤️❤️❤️

سلام دوستان من مدتیه تصمیم به عمل گرفتم میخواستم اگه ممکنه نظرتون رو بدونم ۲۱ سالمه قدم ۱۶۵ وزنم ت ...

سلام به نظر من وزنت خيلي بالا نيست ،سنت هم در حدي هست كه اراده كن و رژيم زير نظر كارشناس و اصولي بگير و ورزش كن ،من نزديك ٤٠ سالمه و از بچگي چاق بودم ولي از بعد ديپلم  شروع كردم و با رژيم و ورزش مستمر و مداوم تا سالها وزنم رو پايين نگه داشتم ،ولي از ٣-٤سال پيش بعد از يه بيماري و بعد هم كرونا ،فعاليتم خيلي كم شد و رژيم تنها هم جواب نميداد  

شما هم فعلا تلاش كن با رژيم و ورزش وزنت رو بياري پايين ،يه دختر تو سن شما انگيزه هاي قوي ميتونه داشته باشه تا وزن كم كنه 

اگه وزن بالايي داشتيد كه خوب عمل بهترين راه بود،ولي به نظر من اول بايد رژيم و ورزش داشته باشي و حتما هم نتيجه خوبي ميگيري 

همينكه اينهمه ميخوري ولي وزنت هنوز نجومي نشده ،يقين بدون با رژيم و ورزش نتيجه عالي ميگيري 

2706