2733
2739
عنوان

عشق

90 بازدید | 4 پست

سلام تا حالا با کسی بودین ک انگار سالهاست اونو میشناسین خیلی راحت بودین باهاش عاشقش شدین این وسط

من با یکی شوخی شوخی دوس شدم مث ی رفیق بودیم خیلی همو میخاستیم ی دل ن صد دل بعد ی باره پسره سرد شد نمیدونم چرا البته بهم میگف چون برام عزیزی ممکن اسیبی بهت بزنم نمیخام ادامش بدم میگف ی تیکه از وجودمی ولی اگه پیشم باشی اسیب بت میزنم نمیخام نقطه تاریک زندگیت باشم خدافظی کردیم خیلی محترمانه ولی من شب و روز ندارم همش گریه زاری تایمش هم زیاد نبود خیلی کم بود ک باهم بودیم ولی انگار بابام بود رفتارش باهام دیونش شدم میدونه خیلی دوسش دارما بخاطرش دارم نماز خون میشم میگم بخاطر کارا گذشتم خدا نمیخواد بزاره باهام باشه از کرده و نکردم توبه کردم ولی حتی ی بارم پیامم نداد دارم دیونه میشم انقد خوب بود باهام ک شک کردم این پسره همش میگفتم تو بابامی الان نمیتونم دل بکنم قران میخونم خدا رو قسم میدم اگه برگرده نوکری خونه خدارو میکنم دارم دیونه میشم برام دعا کنید

نگاهم کن نگاهت با نگاهم قصه‌ها دارد🐥🥺😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از منطقت استفاده کن  حستو میفهمم اما بذار مدتی بگذره  درست فکر کن

میدونم ۳۰ سالمه با چن نفری ب مدت طولانی هم برا اردواج بودم ولی هیشکیو تو زندگیم اینجوری دوس نداشتم اصن این پسره قصدش فقط دوستی بود میدونستمم ولی بعد ک رف فهمیدم عاشفشم اخه هیشکی منو مث همین پسره دوسنداشت تا ابدم کسی نمیاد اینجوری نازمو بخره

نگاهم کن نگاهت با نگاهم قصه‌ها دارد🐥🥺😔
2728
میدونم ۳۰ سالمه با چن نفری ب مدت طولانی هم برا اردواج بودم ولی هیشکیو تو زندگیم اینجوری دوس نداشتم ا ...

میفهممت اما همونطور ک قبلا نمیدونستی همچین شخص مهربونی قراره بباد تو زندگیت پس بازم از آیندت خبر نداری آدم مهربونترم پس هستش 

دلتو آروم نگهدار