2737
2734
عنوان

جدایی خواهرشوهرم +خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 4898 بازدید | 146 پست

بنظرم شما فعلا به شوهرت نگو آخه داداشا زود جوش میارن وعصبی میشن سرجریانات خواهرا

بیشتر زیر نظر بگیردش طوری که اصلا متوجه نشه که کاراشو زیرنظر گرفتی ببین جایی که امروز میرین کسی مشکوک نمیاد کسی رو هی نگاه نمیکنه تا برات واضح نشده و مطمعن نشدی هرگز چیزی به همسرت نگو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس قضیه این گردنبند چیه وایسا امروی زیر نظر بگیرمش مطمئن شدم اطلاع میدم بهتون

گردنبند طلاس؟؟؟

خب شاید خودش خریده یا شوهرش 

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2728

انقد حرصم میگیره از کسایی که زیر 20ازدواج میکنن که حتی دلمم نمیسوزه برا بدبخت شدنشون.ادم عقل نداشته باشه همین میشه.

توام همراهیش نکن دیگه.هر غلطی میخواد بکنه

به این ربطی نداره پس چرا رفته خونه این لنگاشو پهن کرده

رفته خونه مادر شوهر ایشون

ینی خونه مامانش

خستم از جماعت زنده‌کش مرده‌پرست! اما برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است. گاهی آنان که می مانند،بلیط و پای رفتن نداشتند؛ وگرنه می رفتند.  آقای قاضی ما یه بیماری مادر زادیه لاعلاج داریم : به هرکی می رسیم فکر می کنیم آدمه :)  ما بد نبودیم ، بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد!    ما تُنگ بودیم ، اگه دریا بودیم که ماهی‌مون نمی مُرد!   نزا توی دلت سَردی بشینه ،گُل من | نزا اَشکاتو هر کی ببینه ،گُل من | نزا اینا واست نقش بازی کنن ،گُل من | نزا دنیاتو نقاشی کنن ،کُل شهر     میگن قلب استخون ندارع، پَ اینا چیه توش میشکنه?? واقعیت این نیس که تو داستان میگن/ واقعیت تو ایران و کوچست        واقعیت این نیس که واست از هوای بهشت میگن/ واقعیت همین زندگی پوچست
2740
حالا خوبه طلاق بگیره بعد پسرع نگیرش

خیلی اینجوری شده،یکی از اشناهای ما اینکارو کرد پسر  8ساله شو ول کرد رفت 

پسره هم بعد چند ماه دوستی بهانه آورد و نگرفتتش العان دوسال خونه باباش افسردگی شدید گرفته

خدا جونم زندگی مو به خودت گره بزن گره ی کوووووووررر
پس قضیه این گردنبند چیه وایسا امروی زیر نظر بگیرمش مطمئن شدم اطلاع میدم بهتون

خواهرشوهرمنم بعد ۲۰ سال زندگیش ول کرده اومده دوتابچه بزرگ داره علتشم فقط خیانت به شوهرشه برای توگردنبند خواهرشوهرم گفت میرم مشهد کاروانی بعد یه هفته برگشت بعد چند وقت تواتاقش بی بی چک مثبت دیدم سوتی هم داد قرص سقط گرون شده

دلت که زنده باشد.خانه ی دلت آبادمی شود!خانه ی دلت آباد

یعنی میخواد طلاها را بده به پسره؟؟ 

بچسب بهش ازش جدا نشو ببین قضیه چیه

💙خودت معجزه ی زندگی خودت باش💙      عضو گروه مانکن های زیبا💪 وزن اولیه 73 قد 165 👈وزن هدف 60👈هفته ی اول👈72.3👈70.3👈69.6👈68👈67.8👈68 👈66.9
وقتی دخترو 15 سالگی وقتی هنوز به بلوغ فکری نرسیده شوهر میدن همین میشه دیگه حتی حس مادری نداره بچشو ن ...

خودش خواسته بود بره اونموقع هم شوهرم کلی حالش خراب شده انگار بخاطر ازدواج این اما گوش نداده 

شما چکارش داری عزیزم شاید دلش خواسته پروفایل عاشقانه بزار حرص شوهرش رو دراره !!!!!

ادامشو نخوندی؟ 

اگه خدا نکرده تا طلاق نگرفته با یکی در ارتباط باشه بعدشم میندازه گردن اینا که باهاشون رفتم سر قرار

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
رفته خونه مادر شوهر ایشون ینی خونه مامانش

الان اومده خونه این و برادر شوهرش

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2706