2703
2553
عنوان

جدایی خواهرشوهرم +خیانت

4803 بازدید | 146 پست

خواهرشوهرم ۱ ماه اومده خونه مادرشوهرم پاشو گذاشته تو یه کفش ک میخوام طلاق بگیرم شوهرم کتک میزنه بد دهنه

با یدونه بچه ۵ ساله ک بچش پیش شوهرش میخواد بده به شوهرش خودش خیلییی یچه ازدواج کرد الانم ۲۰ سالشه

اومده خونه ما و خونه برادرشوهرم چندروز بمونه ما یه شهر دیگه ایم

من بهش شک دارم فک کنم داره خیانت میکنه

اخه این هیچ وقت من ندیدم پروفایل عاشقانه بزاره دقیقا چندروز قبل قهر کردنش پروفایل عاشقانه بیو عاشقانه گذاشت که مطمئنم برا شوهرش نذاشته و هنوزم اون پروفایل بیوش مونده پیجشم خصوصیه

هی میدیدم گوشی دستشه گوشیشو از همه قایم میکنه قبلا اینطور نبود اونروز شوهرم یه دقیقه گف گوشیتو بده کلی گوشیشو نگه داشت بد داد

دیشبم بهش گفتم قیچی گف تو وسایل ارایشیام بردار ک رفتم بردارم دوتا گردنبند ست دیدم

الانم از صب گیر داده پاشید بریم بیرون که ما پاشیدم گفتیم باشه.کلی تیپ زد دیدم که اروم اون جعبه گردنبندای ست رو گذاشت جیبش الانم تو ماشین همش سرش تو گوشیه انگار داره ادرس دقیق میده که کی میرسه

من میترسم شوهرم بفهمه....ولی از یه طرفم سنش کمه میگم داره این غلطو میکنه از الان افتاده تو این کثافت کاریا

🥲 

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
2706