2737
2734
عنوان

جدایی خواهرشوهرم +خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 4892 بازدید | 146 پست

به تو ربطی دارع¿¿

خستم از جماعت زنده‌کش مرده‌پرست! اما برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است. گاهی آنان که می مانند،بلیط و پای رفتن نداشتند؛ وگرنه می رفتند.  آقای قاضی ما یه بیماری مادر زادیه لاعلاج داریم : به هرکی می رسیم فکر می کنیم آدمه :)  ما بد نبودیم ، بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد!    ما تُنگ بودیم ، اگه دریا بودیم که ماهی‌مون نمی مُرد!   نزا توی دلت سَردی بشینه ،گُل من | نزا اَشکاتو هر کی ببینه ،گُل من | نزا اینا واست نقش بازی کنن ،گُل من | نزا دنیاتو نقاشی کنن ،کُل شهر     میگن قلب استخون ندارع، پَ اینا چیه توش میشکنه?? واقعیت این نیس که تو داستان میگن/ واقعیت تو ایران و کوچست        واقعیت این نیس که واست از هوای بهشت میگن/ واقعیت همین زندگی پوچست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به تو ربطی دارع¿¿

به این ربطی نداره پس چرا رفته خونه این لنگاشو پهن کرده

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
2740

منم همیشه از همین طلاق میترسیدم

بیخودی پشت ادم حرف در میارن هه

تا سرت تو‌گوشی باش یا یکم بخودت برسی داری ی غلطی میکنی

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

اگه میخوای ارامش داشته باشی هرکی هر کار کرد بگو به من چه زوم نشو رو بقیه من اگه کار کسی ضرری به خودم نزنه همینکارو میکنم میگم شتر دیدی ندیدی تمام بعد خیالم راحت میشه به زندگی خودم میرسم

2706