2737
2739
عنوان

عاشق شدم و داره اذیتم میکنه هیچ وقت فکرشم نمیکردم😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 79 پست
گفتم خاک تو سرم

خب ! چی گفت ؟

آرزو میکنم خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوندم یعنی هنوز ازش خبری نیست؟

خیلی وقت نیست اینو گفته  چند روزه

هست   اما هیچی نمیگه

نمیدونم قصدش چیه   چرا اینکار میکنه با من

کاش بگه کات کنیم

حداقل تکلیف خودمو بدونم

اینطوری عذاب میکشم فقط

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
گفتم خاک تو سرم

حالا گفتی دیگه، در ضمن تو وقتی باهاش ارتباط داشتی گفتی خیلیا میگن اینو من فکر کردم طرف اصلا سمات نمیاد و عشقت یک طرفست، چند وقته ازش بی خبری؟ الان موندم تاپیک قبلی تو

2731
خب ! چی گفت ؟

ببینید  اینطوری نبود که یهو برم بگم که

با هم در ارتباط بودیم   

توی حرفا   اونم گفته   منم گفتم

ولی من واقعی گفتم   اون نه

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
خیلی وقت نیست اینو گفته  چند روزه هست   اما هیچی نمیگه نمیدونم قصدش چیه   چرا ای ...

ی مدت صبر کن خبر شد ک شد نشد بیخیال تموم کن 

میگم پسرا تا به دستت نیاوردن جونشون دربیاد واسه آدم تا بفهمن دارنت شل میکنن طبیعت پسراست

عزیزم رفتم تاپیک قبلتو خوندم خیلی احتیاط کن این بنده خدا واقعا میخواد بیاد جلو.پسرا وقتی تصمیم ب ازدواج میگیرن به ی مدت تنهایی و فکر نیاز دارن نه برای اینکه ببینه دوست داره یا ن برای اینکه ببینه میتونه از پس زندگی بربیاد میتونه مسعولیت قبول کنه پس تو مخش نرو تنهاش بزار اصلا کاریش نداشته باش یا میاد یا نمیاد دیگه اگر هی بهش زنگ بزنی پیام بدی رمانتیک بازی دربیاری حرف عشق و عاشقی بزنی فکر میکنه بچه ای بعدم بزار قشنگ فکر کنه اگر بدون فکر بیاد بگیرتت چهار روز بعد طلاق میگیرید 🤷🏻‍♀️

چشم از پنجره بردار ….منجی در آینه است 🥀
2738
حالا گفتی دیگه، در ضمن تو وقتی باهاش ارتباط داشتی گفتی خیلیا میگن اینو من فکر کردم طرف اصلا سمات نمی ...

3 روزه گفته این حرفو

نمیدونم فازش چیه

خب اگر واقعا نمخواد منو   این کارا چیه  بگه کات

کسی هم که بخاد   این کارا نمیکنه

این بلاتکلیفی فقط عذابم میده

برگشته بهم میگه  حرف نزنیم  من از رابطه قبل ازدواج خوشم نمیاد!   😐😐😐😐😐😐😐

ی مدت صبر کن خبر شد ک شد نشد بیخیال تموم کن  میگم پسرا تا به دستت نیاوردن جونشون دربیاد واسه آ ...

اره 

میدونم که خیالش راحت شده که من هستم 

واسه همینه عذابم میده

اول باید ببینی چرا عاشقش  شدی؟ ی دوستی داشتم عاشق  مدیرش شده بود چون هم پولدار بود هم خوشتیپ بود! و اونم دوس دختر داشت هزار برابر بیشتر ازین! بعد دوستم هی حرص میخورد ک چرا اون اینو نمیبینه! خوب عاشق ادم اشتباهی شده بود و فقط از موقعیت و تیپ و شرایط پسره خوشش اومده بود!!!! این درست نیس  اول ببین عشقت درسته یا ن! ک الکی خودتو اذیت نکنی 

2706