2726

همیشه تو ذهنم این بود که  طرف مقابل عاشقم میشه   منم به واسطه عشق اون   دوسش دارم

هیچ وقت فکر نمیکردم اول من عاشق شم

خیلی بده  هیچی مضخرف تر این حسه نیست

هیچی مضخرف تر اینکه اول زن دلبسته بشه نیست

ببشترین چیزی هم که عذابم میده  همین احساس خودمه   

خلاصه که من از عشق و دوست داشتن هیچ لذتی نبردم  فقط عذابه

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم الان شرایطتت خیلی بهتره 

اگه همو مثلا دوست داشتید چن‌ سالی دوست بودید و یهو نظرش عوض میشد اون بدترین حس میشد 

مواظب حرفاتون باشید!بعضی وقتا حرفاتون یه نفرو تا صبح بیدار نگه میداره...!....میلی به دوستی با هیچکس ندارم،لطفا درخواست ندید؛ ممنون از درکتون...^^

تمرکز کن روی اینکه عاشقش نباشی و چندین کتاب روانشناسی در این مورد بخون برو سرکار یا کلاسای مختلف عشق و عاشقی از سرت بپره اگر ادم بدیه 

چشم از پنجره بردار ….منجی در آینه است 🥀
متاسفانه توی عشق چیزی( بخشیدا ) نریدن  ما دخترا الکی عشقو گنده کردیم

همون ریدن اتفاقا

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
به نظرم الان شرایطتت خیلی بهتره  اگه همو مثلا دوست داشتید چن‌ سالی دوست بودید و یهو نظرش عوض م ...

مگه شرایطمو میدونید؟ 

ولش کن خو سگ تو این عشق

بخدا بگم خندتون میگیره  چون خودمم قبلا یکی این حرفو بهم میزد  میگفتم برو بابا  خوشی زده زیر دلت

اما  

نمیتونم   بخدا  میخام ول کنم برم    چشماش نمیزاره  

2706