2737
2734
عنوان

عاشق شدم و داره اذیتم میکنه هیچ وقت فکرشم نمیکردم😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشماش بلای جونت میشه..یروز بیادک متنفربشی از چشاش...احساسی نباش تو که عشقت یطرفه

وااای

ببین من از یکی خوشم میاد چشاشو که میبینم میخوام بمیرم

ولی نمشیه باهم باشیم

به نظرت میرسه روزی که بهش هیچ حسی نداشته باشم؟؟؟؟؟؟؟

خدا جونم خیلی دوستت دارم💚
2731
شرایط بگو اونم عاشقته؟

تو تاپیک قبلیم هست    ببین بهم چی گفته😐😐

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2740
اغلب پسرا تا بفهمن بهشون علاقمند هستی ازت فاصله میگیرن سعی کن خودت رو دست نیافتنی نشون بدی

تاپیک  خوشحال باشم  یا ناراحت  بخون

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

خیلی سخته من الان شش ماه از زندگیم که بهترین از لحظات عمرم بود و باید براش تلاش میکردم رو از دست دادم 

نمیدونم چیکار کنم باهاش حرف نزنم و خودش بیاد سمتم 

نمیتونم سرد بشم نمیتونم هیچ کاری بکنم

وااای  ببین من از یکی خوشم میاد چشاشو که میبینم میخوام بمیرم ولی نمشیه باهم باشیم به نظرت می ...

آره ن ک حست تموم بشه ولی تو قلب وذهنت کمرنگ میشه باید خودت سرگرم کنی وازش فاصله بگیری وقتی نمیتونی بهش برسی چون همش عذابه

اسی منم دو سال و نیم عشق یکطرفه داشتم می‌دونم خیلی خیلی سخته خدا رو شکر رسیدم بهش و چهارده ساله ازدو ...

البته اسی بگما، من بعد اون دو سال و نیم خودش پیشنهاد داد و یک و نیم سال دوستمون طول کشید بعدش که عقد کردیم بهش گفتم من از قبل تو رو میخواستم نتونستم تو دلم نگهش دارم، با خودم عهد بسته بودم بعد عقد میگم بهش، به نظر من بهش نگی بهتره 

وااای  ببین من از یکی خوشم میاد چشاشو که میبینم میخوام بمیرم ولی نمشیه باهم باشیم به نظرت می ...

نمیدونم   😔😔😔😔

البته اسی بگما، من بعد اون دو سال و نیم خودش پیشنهاد داد و یک و نیم سال دوستمون طول کشید بعدش که عقد ...

گفتم

خاک تو سرم

2706