2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۵ دقیقه اولشو ندیدم چه جوری فهمید که تلفنش زنگ می خوره چه جوری منصرف شد از خودکشی؟

یذره دست بچه رو برید بعد گفت سه روز بهم دقت بدین پرسود شدم ، اون زنیکه هم وقتی دید لباس بچه خونیه باور کرد، بعد زنگ زد به اون اقاهه

من خوشبخت ترین دختر دنیام با وجود آدمای خوبی که توی زندگیم هست به خاطر داشتن پدر و مادرخوب بخاطر داشتن همسری که با تمام وجود دوستم داره ، خدایا شکرت بابت همچی✨️😇من به تمام آرزوهام میرسم...۱۴۰۲/۱۱/۲     ..یک دختر دهه هشتادی معلم بشم 🩵بعدش یه ازدواج موفق با یه آقای همچی تموم 👐🏼  بعدش هم یه دخمل تپل مپل ...  میخوام بچهام رو برای سربازی آقا امام زمان تربیت کنم💚 و رستگاری دنیا و آخرت رو برای هممون از خدا میخوام🙂🌹        من بالاخره موفق میشم ، الان ۱۴۰۲/۲/۱۲🙃 برای ظهور آقا امام زمان صلوات🩵🌱 .... امشب شب پنجم محرم هست میخوام برم به امام حسین بگم پایین برگه زندگیم رو امضا کنه تا کسی نتونه مانع رسیدن به هدفم بشه ، دیگه کسی نتونه بخاطر مشکل چشمام اذیتم کنه😭یا اباعبدالله من ازت قبولی فرهنگیان و یه همسر خوب میخوام که خودت تائیدش کنی...
2731

من دو قسمت اولش دیدم خیلی خوشم اومد دیگه هرچی به شوهرم التماس میکنم که بقیه قسمت ا بگیر میگه نه😢میگه با روان آدم بازی میکنه ارزش دیدن نداره

تیکر به نیت باردار شدن خواهرم 😍🤗😍انشالله واقعی بشه 
من ۵ دقیقه اولشو ندیدم چه جوری فهمید که تلفنش زنگ می خوره چه جوری منصرف شد از خودکشی؟

یکم از دست بچه رو برید بعد گوشیو جواب داد اونا گفتن کمکت میکنیم اینم میگفت چقد صب کنم شما تلاس نمیکنین و بعد نشون نداد چجوری منصرف شد و ...

2740
ن اتفاقا پوست شیر خیلی لفت میدن

پوست شیر رو من‌ ندیدم 

کلا فیلم ایرانی همینه 

از دو قسمت پیش این آیسان میخواسته بره خونه اون داعشیه، هنوووووووز نرفته ببینیم چی میشه 

حالا هم ک پای تلفن گفت میام دندون پزشکی، اما اون زنیکه دیدش، حتما باز میخوان لفتش بدن

یکم از دست بچه رو برید بعد گوشیو جواب داد اونا گفتن کمکت میکنیم اینم میگفت چقد صب کنم شما تلاس نمیکن ...

گفت ۳ روز وایسا

اینم رفت گفت پریودم وایسید تموم شه بعد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
وایی اون زنیکه موبایل آیسان رو دیددددد🥺 وایی چهارشنبه کی میاد

چهارشنبه میخوای چیکار بزار من بهت بگم چی میشه😂😂😂😂

آیسان نگهبانه رو میکشه و از اونجا ک نمیتونه با دیاکو بره سرقرار با ابوخالد ازدواج میکنه بعدش با دیاکو همکاری میکنه ی هارد دست ابوخالده ک اونو بهشون میده

خدایا تو امید منی🤍💗
2706