2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ازخودت میگی یاواقعادیدی فیلمو

ژاکان همسر آیسان در درگیری‌ها کشته می‌شود و او در مقر زنان داعش مستقر می‌شود. یکی از زنان مسئول این مقر پی به تماس‌های تلفنی آیسان می‌برد و آیسان که کاراته‌کار است موفق به قتل این زن می‌شود.
از سوی دیگر ابوخالد یکی از فرماندهان داعش به دنبال زن است آیسان را برای ازدواج انتخاب می‌کند. هاردی که دارای محتوای نقشه‌ها و حملات تروریستی داعش است، نزد ابوخالد است.
آیسان باید به عقد ابوخالد دربیاید تا بتواند به هارد مذکور دسترسی پیدا کند تا در نهایت عمل نجات توسط نیروهای امنیتی فعال شود.
امنیتی‌ها آیسان را مجبور می‌کنند پس از مرگ همسرش به عقد ابوخالد درآید و هاردهایی که حاوی عملیات تروریستی داعش است را تخیله کند.
آیسان در ابتدا نمی‌پذیرد اما در نهایت مجبور به این کار می‌شود. ابوخالد متوجه این توطئه شده و به زیردستانش دستوراتی می‌دهد اما قبل از آنکه جان این زن به خطر افتد تک تیراندازهای وابسته به نیروهای امنیتی در موصل سر می‌رسند و عاملان ابوخالد را هلاک می‌کنند.

منم از اینجا خوندم😑

خدایا تو امید منی🤍💗
ژاکان همسر آیسان در درگیری‌ها کشته می‌شود و او در مقر زنان داعش مستقر می‌شود. یکی از زنان مسئول این ...

از کجا پیدا کردی اینوووووووو

سلام موش موشیه من🐁درخواست دوستی دوست میدارم پس بده بیاد😆
از کجا پیدا کردی اینوووووووو

تو گوگل زده بود ک آزاد کردن موصل کار حاج ق اس م بوده 

بعد اینا اومدن آزاد کردنشو پای این آیسانو و گروه امنیتی نوشتن 

مثلا ساخت این سریالو توهین دونسته بود و ازش انتقاد کرده بود

خدایا تو امید منی🤍💗
2706