2737
2734

امروز رفته بودم برا ثبت نام که واحد بردارم برا خرداد ماه...دبیرمون گف ببینید بچه ها اینجا همه چی به هم ربط داره...اگه درس نخونید دیپلم نمیگیرید...اگه دیپلم نگیرید با یکی که بی عرضه تر از خودتونه ازدواج میکنید😐

بعد حاصل این ازدواج میشه یه بچه ی عقده ای😐

بعدشم طلاق میگیرین😐

اینا همه رو به درس نخوندن ربط داد😐 

بعد گف حالا آینده شماها چی میشه

من برگشتم بهش گفتم میدونم خانوم

من با یه بی عرضه ازدواج میکنم بعد بچم عقده ای میشه بعدم طلاق میگیرم😐

الان دیگه تحصیلات چ اهمیتی داره واقعا😐🤣😅

ادای چیزی که نیستی رو در نیار ! شهر کوچیکه ، میشناسیم همو .....️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلمت واقعیت جامعه رو صریح گفته !

اگ خانواده حامی و پولداری نداری و درس نخونی 

تقریبا همون شرایط ایجاد میش!

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
2728

تحصیلات اهمیتش اینه که مثل عقب ماندگان ذهنی تو خونه نمیمونی و طرف سرتو شیره مال نمیکنه بخاطر دوزار پول تو سری نمیخوری و میتونی بچه های آگاه پرورش بدی 

بدون تحصیلات تنها فایدت واسه بچه هات اینه غذا بریزی توشکمشون

با عرض شرمندگی نسبت به کاربرای عزیز. 

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
راست میگه خدایی دیپلم رو ک همه باید بگیرن ولی تحصیلات دانشگاهی بستگی داره ب خودت و رشتت و زندگیت&nbs ...

الان دیگه خیلی بی ربطه🙄

الان بیشتر مادرای قدیمی و جدید یا دیپلمن یا زیر دیپلم بچهاشون عقده این؟؟؟ میخواست بگه درس بخونید موفق شید  نمیدونست چطور بگه اب قطعه

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁
2738
معلمت واقعیت جامعه رو صریح گفته ! اگ خانواده حامی و پولداری نداری و درس نخونی  تقریبا همون شر ...

حالا که خداروشکر از نظر خانواده اوکی ام😐

حرف مفته من نه خودم تحصیلاتم بالاست نه شوهرم هیچکدوممون بی عرضه نیستیم بچمونم عقده ای نیست و طلاقم نمیخوایم بگیریم 

اتفاقا چندوقت پیش با یه معلم که از اقوامه برخورد داشتم تا فهمید بچه ی دومم باز دختره یه جوری برخورد کرد که مامان بزرگ بی سوادمم یه ذره مثل اون نبود 

😆😆😆
دیگه تو این دوره زمونه لیسانسو باید داشته باشی 

اتفاقا تو این زمونه سیکلم داشته باشی خوبه🙄

چون هم اونایی که تحصیل کرده ان بیکارن هم بی سوادا

فرقی نداره 🙃

اتفاقا تو این زمونه سیکلم داشته باشی خوبه🙄 چون هم اونایی که تحصیل کرده ان بیکارن هم بی سوادا فرقی ...

دیگه سیکل داشتن بنظرت یکم بی کلاسی نیست؟؟؟؟ 

چی شده که فکر کردین درس خوندن به درد نمیخوره؟؟؟

بنظرت بچت دراینده وقتی همه مامانا لیسانس به بالا دارن خجالت نمیکشه بگه مامان من سیکله؟؟؟ یا دیپلمه اس؟؟؟

دیگه سیکل داشتن بنظرت یکم بی کلاسی نیست؟؟؟؟  چی شده که فکر کردین درس خوندن به درد نمیخور ...

بی کلاس؟!

شماهایی که به فکر کلاس و بی کلاسی هستین همیشه عقبین با عرض احترام

نه من بچمو در آینده یه جوری تربیت میکنم که آدما رو با شرایط و تحصیلات نسنجه...با انسانیت و اخلاق بسنجه

من دارم درسمو میخونم تعجبم از حرف دبیرم بود فقط

آدم انسانیت داشته باشه فقط

تحصیلات بخوره تو سرش اگه فرهنگ نداشته باشه 

موفق باشید ❤️😊

2706