2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من‌میگم پول کجابودبابااااا واقعیتشم اونقدر ندارم بخام‌ب کسی بدم همیشه درحد نیاز خودم داشتم😂😂😂

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

واکنش من😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

پریروز مغازه یکی از دوستام بودم دوستشم اونجا بود اومدم کارت بکشم گفتم شاید دوتمن پول باشه توش

یهو دوسته گفت توروخدا بمن قرض بده الم بلم فلانم

من :😐🙄

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
وای متنفرم از اینکه کسی ازم پول بخواد😂😂

خخخخ منم‌....

ما یه سالی یه محله ای دیگه ای زندگی میکردیم بعدبرگشتم محله خودمون‌تواین‌یسال توی همون محله یکاری بود مادرم‌میرفت سرگار وباچندنفر همکار بودن دیگه تومحیط کاری دوست بودن

بعدیکی ازهمکاراش به مادرم‌ که هیچ شناخت دیگ ندارن ازهم‌ اونم بعد یکسال زنگ‌زده ۱۵میلیون‌بهم قرض داری بدی؟؟؟😐😐😐😐من گفتم حالاک نداریم ولی بفرض ک داشتیم رو چه حساب بدیم؟؟اصلا رو چ حساب از همکار قبلیت پول خاستی؟ یه عده خیلی پرون

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
پریروز مغازه یکی از دوستام بودم دوستشم اونجا بود اومدم کارت بکشم گفتم شاید دوتمن پول باشه توش یهو د ...

اگه واقعا عکست ابرو های خودت باشه و واقعی خیلی زیبا جذاب و هات و کیوت هست تبریک میگم 

2801