2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌میگم پول کجابودبابااااا واقعیتشم اونقدر ندارم بخام‌ب کسی بدم همیشه درحد نیاز خودم داشتم😂😂😂

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2731

واکنش من😂

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

منم همونم🤣🤣

نکته اینه که: 

واقعا هم ندارم🗿

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 وزن اولیه:  106🔒 فعلی: 90🔒 هدف: 60🔒 در انتظار تثبیتی شدن... آبی به رنگ احساس من💙 💍متاهل💍
2738

پریروز مغازه یکی از دوستام بودم دوستشم اونجا بود اومدم کارت بکشم گفتم شاید دوتمن پول باشه توش

یهو دوسته گفت توروخدا بمن قرض بده الم بلم فلانم

من :😐🙄

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
وای متنفرم از اینکه کسی ازم پول بخواد😂😂

خخخخ منم‌....

ما یه سالی یه محله ای دیگه ای زندگی میکردیم بعدبرگشتم محله خودمون‌تواین‌یسال توی همون محله یکاری بود مادرم‌میرفت سرگار وباچندنفر همکار بودن دیگه تومحیط کاری دوست بودن

بعدیکی ازهمکاراش به مادرم‌ که هیچ شناخت دیگ ندارن ازهم‌ اونم بعد یکسال زنگ‌زده ۱۵میلیون‌بهم قرض داری بدی؟؟؟😐😐😐😐من گفتم حالاک نداریم ولی بفرض ک داشتیم رو چه حساب بدیم؟؟اصلا رو چ حساب از همکار قبلیت پول خاستی؟ یه عده خیلی پرون

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
پریروز مغازه یکی از دوستام بودم دوستشم اونجا بود اومدم کارت بکشم گفتم شاید دوتمن پول باشه توش یهو د ...

اگه واقعا عکست ابرو های خودت باشه و واقعی خیلی زیبا جذاب و هات و کیوت هست تبریک میگم 

2706