2737
2739
عنوان

من و شوهرم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 112 پست

انقدر آدمها دیدم ک ب خاطر تربیت اشتباه و جهل خانوادشون تباه شدن، بنظر من مادر باید خیلی عاقل باشه و ب بچه هاش زندگی کردن یاد بده. بخدا همه کاره زنه

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤
عزیزم خوشا بحالت بخاطر زندگی خوبی ک نصیبت شده اما همه اینجوری نیستنننننننن!  شما جزو اون ده درص ...

گفتم که برای اطرافیانم بوده تو فامیل مطلقه داشتیم ازدواج کرده

سرکار چندین مطلقه داشتیم خواستگار داشتن خودشون شوهر نمیکردن

تو ایران کشور لعنتی ما همه ی زن ها حد خودشونو پایین میدونن

ربطی به این نداره که برای من بهتر شده.حالا من خودمو مثال زدم بول نگیرید

مگه فقط منم تنها شخصی که بعد طلاق دوباره ازدواج کرده‌؟؟؟ 

با همه ی این وجود من نگفتم زندگیم ایده آل و خیلی خوشبختم من به شدت کمال‌گرا و کوچکترین نقصی آزارم میده تو زندگیم و زندگی دوم منم مشکلات خودشو داره و داشته

اعتقادی ندارم در حال حاضر که بعد طلاق حتما باید ازدواج کرد و فقط مثال زدم که زندگیم فلان شد الان از قبل بهتره

چون دید همه تون اینه که واااای یا اکثر امام زاده ها زن مطلقه به خاک سیاه میشینه وای حتما باید شوهر پیدا کنه

اصلاااا این نیستتتتتت

و متاسفم که زبون همدیگه رو متوجه نمیشیم. 

یک زن حتی خود من شاید اگه بعد طلاق ازدواج نمیکردم خوشبخت تر از الان میبودممممممم. 

من فقط حرفم اینه طلاق آخر بدبختی یک زن نیست

شوهر پیدا نکردن بعد طلاق بدبختی یک زن نیستتت

چه بسا گاهی میگم کاش با اینکه شوهر زیاد بدی ندارم و از قبلی خیلی بهتره میگم گاهی مجرد بودم بهتر میشد؟ 

مگه میشه کسی تو زندگیش مشکلی نداشته باشه

تا یه حرفی میزنیم سریع تیکه میندازید و به جای دفاع از حق و حقوق زنانه تون درگیر مباحث خاله زنکی زنانه میشید 

با احترام واقعا زن ها ي زیادی تو این کشور هستن که روی مغزشون باید بیشتر کار بشه و دیگه نظری نمیدم

تجربه ثابت خواهد کرد...

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر آدمها دیدم ک ب خاطر تربیت اشتباه و جهل خانوادشون تباه شدن، بنظر من مادر باید خیلی عاقل باشه و ...

قطعا همینطوره پس باید از همون اول قبل اردواج باید در نظر گرفت با چه خانواده ای وصلت میشه

یادت باشه قضاوت فقط مخصوص خداست حتی چه بسا قضاتی که در این دنیا خطا دارند.پس قضاوت ممنوع🚫
گفتم که برای اطرافیانم بوده تو فامیل مطلقه داشتیم ازدواج کرده سرکار چندین مطلقه داشتیم خواستگار داش ...

منم تا دلت بخاد دیدم مطلقه هایی ک بقول شما نخاستن دوباره ازدواج کنن چون خواستگاری ک باب دلشون باشه نیومده! 

من میگم تا یکی قهر میکنی زودی نیاین بگین طلاق، شاید کم سن و سال باشه تحت تاثیر حرفای شما بره آتیش بزنه ب زندگیش

چقد درگیر حواشی زندگی هستیم، دلیل زندگیمونو گم کردیم، هدف هامون رو گم کردیم، یادمون میره عزیزانی مثه بچه هامون مثه مادر❣ خونواده داریم! ک سلامتی شون خیلی واجبتر از تغییر دکوراسیون خونمونه! حال دلشون، اینکه با محبت باهاشون حرف بزنیم ! خیلی واجبتر از حرص خوردن و غیبت ما از جاری و خواهرشوهر و فلانه!  کاش یکم بیشتر حواسمون ب کارامون باشه❤
2728

بهرحال اینجا همه نظر میدن حتا اگه مخالف هم باشه. این سایت فقط نظرسنجیه . صلاح مملکت خویش خسروان دانند

شبتون بخیر 😘

منم تا دلت بخاد دیدم مطلقه هایی ک بقول شما نخاستن دوباره ازدواج کنن چون خواستگاری ک باب دلشون باشه ن ...

اوکی در این مورد حق با شماست

دفعه ی بعد بیشتر سوال میکنم بعد نظر میدم

مثلا اولش نگفته بودن که یک تومن از حقوقشون رو میدن خب

این یعنی اونقدرها خسیس نیست اتفاقا به خودشم گفتم

فقط اینکه کلید کردین شوهر خوب گیرشون نیومد برای مطلقه هاچون اولی بده بعد از طلاقم خواستگار نیاد زن ها باید خودشونو بکشن؟؟؟؟ 

مگه مرد هستن اخه که تحمل نکنن

زن جماعت خیلی سخت نیست کنترل کنه خودشو.

قرار نیست هرکسی طلاق گرفت بعدش حتما ازدواج کنه مخصوصا زنی که بچه داره واقعا اگر مرد بیست و ایده آل نیاد حماقته ازدواج مجدد. 

میگم خود منم حس میکنم شاید صبر میکردم خودم مستقل میشدم حس بهتری میداشتممممم

واقعا شوهر کردن واسه هیچ زنی شرط نیست

با فامیلم کییییی تو این دوره ارتباط داره یا با همسایه 

همه تنهاییمممم 

مثل قدیم نیست اکثرا سرا تو زندگی خودشونه

شب همه گی بخیر

اوکی در این مورد حق با شماست  دفعه ی بعد بیشتر سوال میکنم بعد نظر میدم مثلا اولش نگفته ...

سلام صبح بخیر ن عزیزم یکی میشناسم با یه بچه طلاق گرفته البته اون ازدواج دومش بود، ولی بعد طلاق خانوادش راضی شدن برا اون و بچه اش خونه جدا گرفتن مستقل زندگی میکنه، مغازه زده تنها میره تهران قشم جنس مغازشو میاره. درس میخونه .اگه منم خانوادم اینطور بودن شاید الان میرفتم طلاق میگرفتم😅😅

2738