2752
2734
عنوان

Hpv از نوع پر خطر داشتم امروز جواب آزمایشم منفی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 80685 بازدید | 272 پست
اصلا نگران نباش قرص عصاب چرا؟؟ اون رو هورمون هات تاثیر میزاره لطفا نخور  دارو چی میخوری ؟ وی ...

اینقدر دعا و پناجات کردم ارومترم قرص اعصاب نمیخورم فعلا فقط ویتامین و ایمنیوس شروع کردم خوردم و ویتا سی.امگاهم میخرم مرسی ک گفتی امیدوارم توهم خوب بشی و همه .تو دعاهام از همه یاد میکنم.شما چند وقته درگیری؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من به تازگی ازمایش دادم و از نوع ۱۶ پرخطر دارم اما هیچ زگیلی ندارم و چندتا تبخال روی ورود ...

سلام خوبین؟ بله نوع های خطرناک زگیل نمیزنه روی خانمها ولی روی آقایان زگیل های کوچک اغلب به رنگ سیاه میزنه . درضمن حتما درمان کنید و درمان با تقویت سیستم ایمنی هست . هرچی که از خوراکی ها و غیره سیستم ایمنیتون رو بالا میبره استفاده کنید غذاهایی که سیستم ایمنی را پایین میاره یا براتون بده اصلا نخورین. و نکته بسیار مهم حتما به سایت دکتر مهدیزاده که خودشون پرورش قارچ میدن و فوق دکتری قارچ شناسی دارن برین. تجویز ایشون برای من معجزه خدا بود . برای همین دوست دارم درمانم رو با دیگران به اشتراک بزارم . ولی بهتره خودتون برین و باهاشون حرف بزنین. حتما  توی گوگل سرچ کنین سایت دکتر مهدیزاده که قارچ ماشیمیکس تولید میکنند

2731
اینقدر دعا و پناجات کردم ارومترم قرص اعصاب نمیخورم فعلا فقط ویتامین و ایمنیوس شروع کردم خوردم و ویتا ...

من اذر ماه فهمیدم تازس برا من یکماه اول خیلی گریه میکردم ولی دیگه خودمو جمع و جور کردم

2706