2752
2734
عنوان

Hpv از نوع پر خطر داشتم امروز جواب آزمایشم منفی شد

| مشاهده متن کامل بحث + 82802 بازدید | 272 پست
من اذر ماه فهمیدم تازس برا من یکماه اول خیلی گریه میکردم ولی دیگه خودمو جمع و جور کردم

اخی عزیزم بازم خداروشکر.هر کی دوست داره به ایدیم پ بده تلگرام گروه بزنم اونجا تجربیاتمونو بگیم صحبت کنیم اروم بشیم 

@Aster1993mini ایوی تلگرام ای دی ایتامم همینه بنظدتون کجا گروه بزنبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوبین؟ بله نوع های خطرناک زگیل نمیزنه روی خانمها ولی روی آقایان زگیل های کوچک اغلب به رنگ سیاه ...

وای من وارد سایت ایشون شدم و کامنتاشونو خوندم ی خانومی بیماری ام اس داشت و تازه متوجه شده بود زگیلم گرفته دکتر بهش روحیه داده بود تو جواب .چون باید داروی ضد سرکوب ایمنی میخورد برا ام اسش و برا زگیلش این بد بود خیلی دلم براش سوخت خدا همه گرفتارارو نجات بده و هرجا هست امیدوارم سلامت باشه 

2731
دعا کنید برام ، این ماه باید برم دوز دومم رو هم بزنم

اگر لایق باشم حتما دعاگوتم.بخدا ن تنها شما همه اونایی ک کامنتاشومو میخونم میان جلو چشمم شماهم منو فراموش نکنید.درخواست دوستی اگر دوست داشتی قبول کن 

خب اگه اچ پی وی درمان بشه اون تغییرات رحم ک پیش سرطانی شده چی ؟؟؟؟ اونم خوب میشه ؟

بزن تو گوگل عباس انتظاری وستیبولار سایتشو میاره بالا سوالتو بپرسی رایگانم ج میده و واقعا بار علمیش زیاده

سلام هستی استارتر؟

تست hpvچطور انجام دادی؟

ازمایشگاه بهم گف باید به پریودی یه هفته مونده انجام بدی

منم دوفامد میخورم ۸عدد خوردم تا الان 

زمان دقیق پریودیم رو نمیدونم

عزیزم خوشحالم برات ❤️ فقط یه چیزی بگم 

این ویروس درمان نداره ولی فعلا انقدر کم شده که قابل انتقال نیست 

مراقب خودت بیشتر باش چون ممکنه با استرس و بیماری های دیگه برگرده 

سبک زندگیت و سالم کن 

ایشالا تنت همیشه سلامت باشه ❤️

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
چجوری درمان کردی  منم همین الان تاپیکشو زدم من ازمایشم منفیه ولی شوهرم مبتلا شده

حتما بدنتازبین برده سیستم ایمنیت قوی هست و احتمالا سنت کم هست ولی مراقب باش. من بالا گفتم چه کپسولی مصرف کردم و چیکار کردم من رابطه با همسرمو قطع کردم ازاونوقت تاحالا

2706