2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اسی کجایی هستی؟؟

نمیدونم چرا اسم امیر که میاد حس میکنم با عشق من هستی😂😭😭😂😂

حالا چه وقت دیوونگی بود عاشق شدم رفت...!🥺♾❤                 دعاکنین بهش برسم 🥺🤍            22 December ♾💜        20:00                             خدایا من جلو کلی از بنده هات اینجا بهت قول میدم تواگه دستمو بگیری و منو به عشقم برسونی تا عمر دارم نمازشکر بجا میارم🥺😍من بهت قول میدم،توام بهم قول بده که اون مال منه♾🤍

همه سایکیک تشریف دارن اینجا دست بردارید حس ششم با سایکیک بودن خیلی تفاوت داره همینطوری حدسی یه چیزی میگید بعدشم یه چیزی میگم تا تهش رو بخونید اجه نمیتونن یک ثانیه از اینده رو تشخیص بدن در مورد گذشته میتونن و در مورد زمان حال اونوقت شماها چطوری اینده رو میخونید؟؟؟ادمهای سایکیک هم طوری هستن که در مورد اتفاقات بد یا خوب مثلا حس میکنن یکی میخواد بمیره یه حس هایی بهشون دست میده که اگر خیلی سطح بالا باشن احتمالش هست 50 درصد درست در بیاد خانوما خیلی بانمکن خداییش توی یک عوالم دیگه ان 

برای فهمیدن این چیزا باید وارد بعد پنجم بشید که اکثرا تو بعد سوم گیر کردن 

41 روز غیبت تهمت دروغ و هر مورد گناهی که فکر میکنید هست رو انجام ندید وارد بعد چهارم میشید اونجا دیگه عادت کردید به اینکه هیچ کدوم از گناهانی که گفتم رو انجام ندید بعد چهارم یه تونل هست برای رسیدن به بعد پنجم وقتی به بعد پنجم رسیدید میشید سایکیک و اینکه هرچیزی رو که اراده کنید میتونید متوجه بشید حتی خوندن ذهن ادما 

2706