2726
یه راهنمایی بهت میکنم برای اینکه از اینی که الان هستی بری بالاتر بگرد دنبال این چیزی که مینویسم بید ...

من اینچیزا که داری بهم میگی دور انداختم  عزیزم اول اینکه تو بیکاری وخیلی هم بیکاری و اتیسم شدید هم داری که من فکرکردم خفیفه. پسرخوب کتاب خوندن و اطلاعات یادگرفتن وقت خاص خودشو میطلبه که شما تو نی نی سایت دنبالشی خخخ اخه پسرم بهت گفتم دنبال اعداد و ارقام نباش. اخرش میشی دکترماقوزه. برو دنبال کشف عینی  اونم سخته با عدد ورقم بدست نمیاد. چقدرخنگی خب بگیر من چی میگم  تو هنوز حرف منو نمیگیری اونوقت دنبال کوانتومی خخخ امان از دست اتیسم لعنتی که هیچ درمانی نداره جز اینکه منم داشته باشم و باهات بحث کنم  ازهمه بیشتر دلم برای کسایی میسوزه که ازت مشورت میخواند 

با یاد خدا دلها ارام میگیرد
یه راهنمایی بهت میکنم برای اینکه از اینی که الان هستی بری بالاتر بگرد دنبال این چیزی که مینویسم بید ...

خودم درمانگر اتیسم هستم ده تا پسرنوجوان زیر دستم هستند که هفت نفرشون مثل خودتند و دایم دارند اینهارو میگند و میگند ما بالاتر از پیامبریم و میگند خدا دنیا رو به خاطر علم ما هفت نفرساخته و  شما هم دقیقا مثل هموناهستی  برو پیش دکتر پیشیاره خیلی کارش خوبه از هپروت درت میاره با قرص ریسپیریدون  چون دلسوزتم بهت میگم

با یاد خدا دلها ارام میگیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.