2737
2734
عنوان

مُردم از هیجان قسمت جدید پوست شیرو امروز کی دیدهههه😰😰😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 76027 بازدید | 919 پست
بی شعور قیافته عنتر مگه من فحش دادم بهت اسکل خنگ

خنگ خودتی عوضی تو شروع کردی جنبه داشته باش چه ربطی داره به ای کیو نه تو خیلی باهوشی ینی صدرا باشه میام از وسط نصفه میکنم بی تربیت بی شخصیت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی هست بینشونه صددرصد از همه چی باخبره دلیل دارم ک میگم چون یارو تو باغ قبل از اومدنه نعیم و ...

اسامی بازیگران رو اول تیتراژ بخونین

دو سه قسمت بیشتر نمونده

۹۵٪ بازیگرا نقش شون رو اجرا کردن

اون دو نفری هم نیومدن تو فیلم ، همونه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2728
عزیزم دورهم دیگه داریم راجب سریال حدس میزنیم نه تست آی کیو میگیرن نه فاجعه رخ داده

آره ولی خداوکیلی بعضیا خیلی اراجیف میبافن این دیگه حدس نیس که، ادم میخواد حدس بزنه تحلیل کنه یکم فکر میکنه بعد حرف راجبش میزنه نه اینکه فقط بخواد یه چرندی بیاد بگه اعصاب بقیه رو با خنگ بودنش بهم بزنه

2738
موافقم بعد اونجا ک گفت حالا باهات کاردارم گفتم شاید همین صمد اصل کاری اس؟

اره رفتارش مشکوک بود تو ماشین

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
واقعا بعضیا مغزشون آکبند نگه داشتن  خنگ بودنم فاجعیه برای خودش  طفلک معلمایی که به دانش ...

اولا خنگ خودتی دوما تو مغزمو از آکبند بودن درآر درست حدس بزن سوم اینکه اره اعتماد بنفس دارم حدسم اینه به تو مربوط نیس میای مزه میدرونی بی تربیت 

آره ولی خداوکیلی بعضیا خیلی اراجیف میبافن این دیگه حدس نیس که، ادم میخواد حدس بزنه تحلیل کنه یکم فکر ...

خنگ خودتی بیشعور بی شخصیت هی هیچی نمیگم‌ پر رو میشی برا چی گیر دادی به من من حدس زدم به تو چه بی ادب 

2706