2737
2734

اینکه ساحلو زندانی کرده بود کیه چرا صورتشو نشون ندادن 😰😰 وای چقدر استرس گرفتم ک صورتشو نشون بدن 

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر😎 شخصیت من اون چیزیه ک خودم هستم اما برخوردم بستگی داره به اینکه تو کی باشی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره بابا دارم میمیرم  نمیدونم تا چهارشنبه دیگه چطوری صبر کنم

بخدا اونقدر دعا دعا کردم ک صورتشو نشون بدن 

شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر😎 شخصیت من اون چیزیه ک خودم هستم اما برخوردم بستگی داره به اینکه تو کی باشی😊
2738

کچل نبود؟

من نمیدونم چرا فکر کردم کچله

در عجیب ترین جای تاریخ ایستاده ایم؛کاش کسی ما را بنویسدزندگی ما اولش خدا بزرگه وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده!قشر متوسط جامعه بودن اینجوریه که تو به بالاتر از خودت نگاه میکنی حسرت میخوری، به پایین تر از خودت نگاه میکنی عذاب وجدان میگیری هراسناک تر از نابینایی،دیدن است با دو چشم باز،که چه بر سر سرزمین مان می آید عجب نسلی بودیم! به ما که رسید جنگل ها سوخت،دریاچه ها خشک شد،ماشین ۱۰ تومنی شد ۵۰۰میلیون، از داخل فیل.تر شدیم و از بیرون تحریم، شدیم نسل پر از دیدن و نداشتن،دویدن و نرسیدن،رفتن و موندن، انتخاب بین سخت و سخت تر... در سرزمینی که سایه آدمای کوچک بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است میسپارم کشور دل را به دستانت ولی خواهشا مانند مسئولین ایرانی نباش
2706